Hotel Džbán ubytování Karlova Studánka

Fotografie uživatelů (11)

Hotel Džbán Hotel Džbán Hotel Džbán zobrazit všechny fotografie

Hotel Džbán

Karlova Studánka 12, 79324 Karlova Studánka

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: dzban@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Džbán ***

Hotel Džbán leží uprostřed nádherné oblasti lázní Karlova Studánka, která má nejčistší ovzduší v celé Evropě.
Hotel Džbán nabízí pohodlné ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích vybavených sprchovým koutem, WC a TV. Hostům je dále k dispozici fitness, sauna, restaurace a sportovní zázemí v blízkosti hotelu.

HOTELOVÉ WELLNESS CENTRUM: nabídka několika druhů masáží, zábalů atd.

Hotel zajištuje na objednávku přepravu osob 8+1

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Džbán

Celková kapacita Hotelu Džbán je 70 lůžek ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojů a jednom apartmánu pro 5 osob. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchovým koutem, WC a TV.

Gastronomie - Hotel Džbán

Hotelová restaurace nabízí pokrmy širokého spektra specialit, pravou italskou pizzu a speciality z pece, ale i klasickou českou kuchyni ve spojitosti s malou, ale kvalitní vinotékou.

Okolí - Hotel Džbán

Nedaleko hotelu jsou tenisové kurty, fotbalové hřistě (které se v zimě proměňuje v kluziště) a sjezdovka s lanovou dráhou.

Další informace

V hotelu je i nové wellness centrum. Přistýlka za cenu 370 Kč - jedná se o vysouvací lůžko standartních rozměrů. Přistýlku je možno umístit pouze do dvoulůžkových pokojů, které jsou umístěny v prvním patře. Počet přistýlek je 14. Děti do 3 let zdarma, bez nároků na vlastní lůžko. Děti od 3 do 10 let 370 Kč/noc. Pes/ Kočka 100 Kč/noc.

Přeprava osob 8+1 na objednávku.

Vyberte si nabídky ubytování Karlova Studánka. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Hotel Džbán

Karlova Studánka 12,Karlova Studánka 79324

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: dzban@hotel.cz

Hotel Džbán - galerie

Hotel Džbán - Hodnocení

61x
54x
18x
2x
2x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 81%

 • Zdeněk Černý

  díky za výbornou domácí kuchyni,příjemné chování obsluhujícího personálu

 • Anonym

  Krásné místo, příjemný personál. Chtělo by vylepšit vybavení - malý sprchový kout, vypadávající dveře, nesvítící světlo.

 • Miroslav Josífek

  Standart hotelových služeb v této cenové kategorii už je někde úplně jinde. Rozpadající se zařízení, žárovky osazené "napůl", podmračený personál, kterému dodnes nedošlo že zdraví jako první. Že ho živí hosté, ne naopak.

 • malurek

  Byl jsem nadmíru spokojen a múžu jen vřele doporučit.Mladý pán na recepci dokázal poradit a byl velmi ochotný.Pokoje útulné,čisté.Jídlo v restauraci super,obsluha milá.Taktéž večer jsem se pobavil u živé hudby.Karlova Studánka je celkově nádherná a procházkou okolím jsem si krásně odpočinul.Přístě vezmu rodinu a navštívíme zdejší bazén,který jsem nestihl navštívit.

 • Jiří Kuba

  Hotel je uprostřed Karlovy Studánky a je k němu velmi dobrý přístup a parkování. Všechny budoucí hosty kteří měří více jak 160 cm chci jen upozornit na pokoje ve 2. patře! Tyty místnosti jsou malé (podkrovní) a pohyb na pokoji lze vykonávat pouze v předklonu.

 • Zdeňka Musilová

  Personál hotelu je příjemný,hotel je na dobrém místě v dostupnosti různých aktivit a relaxace.Pokoje by mohly být trochu barevnější,třeba závěsy,stěny,atd.Dostupnost parkování dobrá,hned u hotelu,ale omezená kapacita.Jinak můžu doporučit všem,příjemná dovolená:-)

 • Martin Szturc

  Personál příjemný a ochotný,jídlo dobré,snídaně v ceně pobytu vynikající opravdu velký výběr.Vybavení v pokojích slušné ale televizní signál mizerný.Vadil mi vodotrysk nedaleko hotelu,pěkný napohled ale rušil při spánku hlavně při otevřených oknech.

 • Anonym

  Personál v pořádku. Internet špatný-jen na chodbě na jednom místě. Vybavení hotelu cca 30-40 let staré. miniaturní sprchový kout.

 • O.P.

  S hotelem spokojenost, mohu doporučit každému, poměr cena/kvalita odpovídá.

 • Jiří Pošmourný

  Neznam jmeno pana vchniho ale sluzby a velmi prijemny pristup ktery mel-lze hodnotit jako apsolutni profesional. dekuji j,posmourny

Celkem záznamů: 33
1 2 3 4