Tropic Hukvaldy

Všechny kategorie > Volný čas > Zoologické zahrady

Tropic Hukvaldy

Malá zoologická a botanická zahrada. Exotická zvířata a rostliny. Přibližně 50 zvířat. Samec pumy, 5 mluvících papoušků, mluvící pták Loskuták, malá opička, leguán, chameleón, bazilišek, kamerunské kozy, okrasní bažanti, veverky, sklípkani, tukan, atd. K vidění dále Japonská zahrada, tropické skleníky, bonsaje, orchideje, kaktusy, tillandsie, užitkové tropické a subtropické rostliny.

Zajímavé odkazy:
Porovnejte restaurace v Hukvaldy a vyberte si s Restu.cz tu pravou!
www.tropichukvaldy.cz
Turistické objekty v nejbližším okolí, 5 km, 10 km, 20 km
Podle zadaných kritérií nebyly nalezeny žádné objekty.
ukázat na mapě
Byl jsem tu

Vaše hodnocení

zpracovávám data... zpracovávám data...

Vyberte počet hvězdiček

5 hvězdiček znamená nejlepší hodnocení

* Zde můžete vložit slovní hodnocení

Děkujeme, Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.

byli zde (2)

  • byl sem všude možně.... na světě je spousta krásnych a zajimavych míst...rád bych i na některe přijel zas... ale co se tyče tropichukvaldy.. to je jiná... zde si člověk spočne. Každy si najde to své. Jde vidět usili a dřina lidí co mají kladny cstah k přírodě a chtěji se o něj podělit.... Byl jsem tam už nejednou a stále mě to tam táhne...vřele doporučuji!!!
    Anonym
  • Ahoj všem, byla jsem se v Tropicu podívat a moc se mi tam líbilo. Loskuták pořád povídal, byl úžasnej. Majitel objektu to má moc hezky udělané. Příjemné a domácí. Moc zdravím a držím palce, ať se pořád daří :-)
    Anonym
  • Přátelé.. ten, kdo píše špatné zprávy o Tropicu, je ta tatáž osůbka, která se snaží pana Reka poškodit... Každý rok jsem několikolikkrát navštívil Tropic a byli jsme unešeni... Po doporučení kamráda, který mu natočil videoklip, tam jezdíme často a prostředí je přírozené a zajímavé. Děti mají zájem a těší se na další návštěvu....Děkujeme... a snad ten parazit , co narušuje jeho skvělou práci, která toho hodně obnáší, dostane vše, co se božích mlýnů týče....
    Anonym
Celkem záznamů: 18
2 3 4 5 6

Zeptat se návštěvníků

  • Dobrý den. Mám voucher na vstup platný do 30.6. Smím přijet některou sobotu a vzít s sebou psíka? Díky18. 04. 2012
Zeptat se

Vaše otázka

zpracovávám data... zpracovávám data...

Abyste se mohli ptát, musíte být registrováni a přihlášeni