Tropic Hukvaldy - Hodnocení

Všechny kategorie > Volný čas > Zoologické zahrady

Tropic Hukvaldy - Hodnocení

Zpět na Tropic Hukvaldy
55x
14x
6x
4x
19x
Byl jsem tu

Vaše hodnocení

zpracovávám data... zpracovávám data...

Vyberte počet hvězdiček

5 hvězdiček znamená nejlepší hodnocení

* Zde můžete vložit slovní hodnocení

Děkujeme, Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.

Celkové hodnocení 69%

 • Anonym

  I v letošním roce,se během letních prázdnin,v Hukvaldském Tropicu,chystá expozice živých tropických motýlů,termín,bude upřesněn na www.stránkách firmy.

 • Anonym

  Líbila se nám hlavně expozice živých tropických moýlů a dětem mluvící pták loskuták.Jirkan

 • Anonym

  S prohlídkou jsme byli moc spokojeni, líbil se nám zajímavý výklad o rostlinách.Zvířata se dětem moc líbily,bylo vidět, že je oně dobře postaráno.

 • Anonym

  Pěkné rostliny, pěkné zvířata, exotica, můžu doporučit návštěvu.

 • Anonym

  pěkná prohlídka tak na 10 minut, totální všehochuť pár zvířat, šlijsme tam jen kvůli té pumě, která je v malé kleci, ve které fakticky nemá co na práci, majitel zkasíruje a hotovo rodinné vstupné za 50 Kč by bylo tak adekvátní, ale radši tam ani nechodit

 • Anonym

  V Hukvaldském Tropiku,je možno nově zhlédnout sbírku drahých kamenů a v létě tropický skleník s živými exotickými motýly.

 • Anonym

  Krásná procházka Japonskou botanickou zahradou, tropické skleníky s mluvícími papoušky, puma Mikeš byl krásný a v pohodě, jen se "pomazlit", krásné tropické rostliny,,pán Stanislav nám na naše otázky odpovídal a dokonce i kiwi jsme ochutnali.Určitě se zas zastavíme na jaře.

 • Anonym

  Byli jsme nadšení!Děti si to moc užily

 • Anonym

  Dobrý den.nevadí mi negatívní přízpěvky tohoto tipu,nebot mne to nutí stále vymýšlet něco nového,Jen v letošním roce jsme otevřeli 2 nové expozice,na jaře to byly zkameněliny a minerály z níž minerály máme i prodejné a o prázdninách expozici živých exotických motýlů.Takovýchto expozic je v ČR jen několik.6.8.2015 se vylíhl první tropický motýl na Hukvaldech .Tato expozice bude jen sezonní,nebot chov tropických motýlů,je velice náročný. Stanislav Rek Tropic Hukvaldy.

 • Anonym

  byl sem všude možně.... na světě je spousta krásnych a zajimavych míst...rád bych i na některe přijel zas... ale co se tyče tropichukvaldy.. to je jiná... zde si člověk spočne. Každy si najde to své. Jde vidět usili a dřina lidí co mají kladny cstah k přírodě a chtěji se o něj podělit.... Byl jsem tam už nejednou a stále mě to tam táhne...vřele doporučuji!!!

Celkem záznamů: 18
1 2