Tropic Hukvaldy - Hodnocení

Všechny kategorie > Volný čas > Zoologické zahrady

Tropic Hukvaldy - Hodnocení

Zpět na Tropic Hukvaldy
55x
14x
6x
4x
19x
Byl jsem tu

Vaše hodnocení

zpracovávám data... zpracovávám data...

Vyberte počet hvězdiček

5 hvězdiček znamená nejlepší hodnocení

* Zde můžete vložit slovní hodnocení

Děkujeme, Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.

Celkové hodnocení 69%

 • Anonym

  Ahoj všem, byla jsem se v Tropicu podívat a moc se mi tam líbilo. Loskuták pořád povídal, byl úžasnej. Majitel objektu to má moc hezky udělané. Příjemné a domácí. Moc zdravím a držím palce, ať se pořád daří :-)

 • Anonym

  Přátelé.. ten, kdo píše špatné zprávy o Tropicu, je ta tatáž osůbka, která se snaží pana Reka poškodit... Každý rok jsem několikolikkrát navštívil Tropic a byli jsme unešeni... Po doporučení kamráda, který mu natočil videoklip, tam jezdíme často a prostředí je přírozené a zajímavé. Děti mají zájem a těší se na další návštěvu....Děkujeme... a snad ten parazit , co narušuje jeho skvělou práci, která toho hodně obnáší, dostane vše, co se božích mlýnů týče....

 • Anonym

  Tropik navštěvujeme každoročně a je to tam super,pokaždé tam najdem něco nového.Teď mají novou sbírku drahých kamenů.

 • Anonym

  Tři negativní příspěvky vypadají, jako by je psal jeden člověk.Jak to v tropicu skutečně vypadá,je možno shlédnout na int.stránkách,nebo při návštěvě Hukvald Tropic navštívit.

 • Anonym

  Hrůza, nedoporučuji. Vzali jsme sem tábor s dětmi a dodnes se stydím.

 • Anonym

  Naprostá katastrofa, těšili jsme se na zvířata, pumu, krmení a místo toho nás čekal neupravený prostor s pár rostlinama na zahradě a pumou v kleci, která pamatuje i Gottwalda. Nikdy více.

 • Anonym

  nepůsobí mile,nezájem majitelů,neupravené prostředí,jde jen o byznys,pumu lituji,za vstupné nedostanete potvrzení........

 • Anonym

  užasná podívaná pro děti,papoušek kakadu nam zamával nožkou a puma memu muži olizovala ruku,uplný mazlík,kam se hrabe zoologická zahrada.

Celkem záznamů: 18
1 2