Hotel Zámeček ubytování Poděbrady

Fotografie uživatelů (19)

Hotel Zámeček Hotel Zámeček Hotel Zámeček zobrazit všechny fotografie

Hotel Zámeček

Husova 232, 29001 Poděbrady

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Zámeček ****

Nově zrekonstruovaný Hotel Zámeček je zasazen do krásného prostředí lužního lesoparku v blízkosti řeky Labe i centra Poděbrad. Nabízí moderní komfort ve stylovém prostředí a bohatě vybavené pokoje s celkovou kapacitou 85 lůžek. Pokoje jsou standardně vybaveny televizí se satelitem, telefonem, připojením na internet a minibarem. Součástí Hotelu Zámeček jsou konferenční sály a kvalitní banketové zázemí.

Zaslat poptávku

Máte-li zájem o další ubytování Poděbrady, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Hotel Zámeček

Husova 232,Poděbrady 29001

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-zamecek@hotel.cz

Hotel Zámeček - galerie

Hotel Zámeček - Hodnocení

252x
56x
8x
6x
2x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 92%

 • Anonym

  (+) Krásné prostředí, výborné pokrmy z ryb, příjemný personál. (-) Doporučuji aktualizovat názvy procedur podle skutečnosti a informovat o obsahu služeb.

 • Helena Lašťovičková

  Byla jsem velice spokojená.

 • Hana Rumlová

  S procedurami jsem byla spokojená. Jídlo by na 4 **** hotel mohlo být pestřejší, rozmanitější - týká se to především večeří. I větší výběr ovoce a zeleninových salátů.

 • Anonym

  Příjemné prostředí, bezproblémové služby, pobyt za rozumnou cenu.

 • Hana Tamchynová

  Wellness víkend pro ženy včetně balíčeku procedur, polopenze - celkově jsem byla spokojená (pátek odpoledne - Neděle dopoledne): Poloha Zámečku výborná - blízko kolonádě a centra, velmi hezké a dobře vybavené pokoje, strava - chutná, výběr (večeře výběr 3 jídel + saláty a ovoce volně), procedury (krom solné jeskyně) přímo v objektu, župan k dispozici zdarma. Nevýhoda: rozpis procedur předem daný (zjistíte při příjezdu) - z kapacitních a časových důvodů není možné přiobjednat (a zaplatit si) další procedury (rozpis končí v pátek odpoledne do cca 15: hod, procedury pak už jednak obsazené, jednak nelze přiobjednat - nutno jít ke konkurenci. Procedury (masáž) jen v základním rozsahu - krátké.

 • Stanislava Motalová

  příjemný pobyt, velká ochota celého personálu možná by byla vhodná půjčovna kol

 • Vladimíra Kožíšková

  příjemný pobyt, strava výborná,načasování a skloubení procedur ne zcela vyhovující.

 • Kateřina Tužová

  Ubytování příjemné, strava chutná /snídaně výborné - široký výběr/ - příjemná obsluha, procedury příjemné /jen trošku vstřícnější personál, ale jak kdo/, až na drobnosti doporučuji

 • Ivana Špicarová

  S pobytem v Hotelu Zámeček jsme byli velice spokojeni. Kvalitní služby, výborná strava, milý a profesionální přístup personálu.

 • Ludnila Křížková

  výborné

Celkem záznamů: 163
1 2 3 4 5velikonoce-wellness-pobyt