SPA Hotel Felicitas **** ubytování Poděbrady

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel **** > SPA Hotel Felicitas ****

Fotografie uživatelů (32)

SPA Hotel Felicitas **** SPA Hotel Felicitas **** SPA Hotel Felicitas **** zobrazit všechny fotografie

SPA Hotel Felicitas ****

Nám T. G. Masaryka 1437, 29001 Poděbrady

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

SPA Hotel Felicitas **** ****

SPA Hotel Felicitas **** je novostavbou s moderním léčebným a rehabilitačním centrem a patří k tomu nejlepšímu, co mohou Poděbrady svým návštěvníkům nabídnout. SPA Hotel Felicitas se nachází přímo na lázeňské kolonádě, co nepochybně přispívá k lukrativnosti tohoto hotelu. Hotel nabízí celkem 52 pokojů s kompletním příslušenstvím a moderním vybavením. Spa Hotel Felicitas nabízí komplex služeb pod jednou střechou ( ubytování, stravování, balneorehabilitační centrum, wellness centrum, kongresové centrum, podzemní garáže, atd ). Odpočinek a relax zažijete v našem wellness centru, které kromě sauny, páry, fitness, kosmetiky a kadeřnictví nabízí také spoustu zážitkových masáží a tělových zábalů včetně luxusních tělových ošetření Thalgo. V balneorehabilitačním centru jsou pod odborným lékařským dozorem poskytovány procedury zaměřené na léčbu srdce a oběhového ústrojí, pohybového aparátu a diabetes. Opravdový gastronomický zážitek zažijete v naší designové restauraci s kavárnou a letní terasou je otevřena denně od 7-22:00 hodin. Nabízí útulný moderní interiér s přátelskou atmosférou a se širokou nabídkou jídel mezinárodní kuchyně a kvalitních vín z celého světa. Máte zájem o lázeňské balíčky ve SPA Hotelu Felicitas?

Zaslat poptávku

Gastronomie - SPA Hotel Felicitas ****

Opravdový gastronomický zážitek zažijete v naší designové restauraci s kavárnou a letní terasou je otevřena denně od 700 do 2200 hodin. Nabízí útulný moderní interiér s přátelskou atmosférou a se širokou nabídkou jídel mezinárodní kuchyně a kvalitních vín z celého světa.

Dostupnost - SPA Hotel Felicitas ****

Spa Hotel Felicitas je velice dobře dostupný pro Pražany, obyvatele středních Čech,ale samozřejmě i z jiných krajů republiky. Nachází se pouze 50 km od Prahy blízko dálnice E67.

Další informace

Pozn. - Zvířata - povoleni jsou pouze malí psi a kočky.

Vyberte si nabídky ubytování Poděbrady. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

SPA Hotel Felicitas ****

Nám T. G. Masaryka 1437,Poděbrady 29001

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: spa-hotel-felicitas@hotel.cz

SPA Hotel Felicitas **** - galerie

SPA Hotel Felicitas **** - Hodnocení

283x
47x
6x
0x
2x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 95%

 • Markéta Jůzová

  Všechny služby jsou na vysoké úrovni.

 • Josef a Božena Benediktovi

  Maximální spokojenost.

 • Ivana Bachtíková

  Krásný moderní komfortní hotel se širokou nabídkou procedur, příjemným personálem ochotným vyhovět hostům. Vyjímečná nabídka programu Thalgo.

 • Anonym

  vše super-není co dodat-doporučuji

 • Helena Jenšíková

  byla jsem moc spokojená,velice se mi líbilo,vše bylo super,určitě si pobyt zopakuji

 • Ilona Porazilová

  Tento hotel doporučuji každému, po všech stránkách jsem byla spokojena. Rada se do hotelu ještě někdy vrátím, ale už na delší dobu, pouhé 4 dny je velmi málo.

 • Tereza Šlaufová

  Dobry den,byly jsme ve vasem hotelu moc spokojene.uzasne jsme si odpocinuly a urcite k vam zavitame zase.Jedina vec,mohly by byt k zupanu k dispozici i pantofle.

 • RuP

  Velmi příjemný hotel a snad ještě příjemnější veškerý personál. Všechna jídla velmi chutná - smekám před kuchyní. Rádi přijedeme zase.

 • Gabriela Krišťáková

  velka spokojenost..

 • Jana mertlová

  já i přátelé jsme byli velice příjemně překvapeni,tímto nenápadným hotelem.Perfektní služby,čistota a skvělá kuchyně

Celkem záznamů: 154velikonoce-wellness-pobyt