Zoologická zahrada Děčín

Všechny kategorie > Volný čas > Zoologické zahrady

Zoologická zahrada DěčínOtevírací doba (denně): březen, říjen 8.00-17.00 duben, září 8.00-18.00 květen-srpen 8.00-19.00 listopad-únor 8.00-16.00

Leží nedaleko centra Děčína, téměř 100 m nad rušným městem na vrchu Pastýřská stěna, který je součástí pískovcové oblasti Českosaského Švýcarska. Krásné umístění zoo v lesoparku nabízí návštěvníkům klidné a příjemné prostředí s výlety za zvířátky.

Rozsáhlá Expozice fauny Českosaského Švýcarska přírodní výběhy pro medvědy grizzly a horské kopytníky Ptačí dům, expozice Jižní a Severní Ameriky, koček rybářských, drápkatých opiček a vodního ptactva, expozice nočních a terarijních zvířat v pobočce zoo „Rajské ostrovy“, na Teplické ulici.

Dětská kontaktní zoo - krmení a hlazení povoleno!

Originální dětský areál s průlezovým hradem, dobrodružnou lanovou dráhou a horolezeckou ministěnou interaktivní hry a zařízení pro děti po celém areálu zoo.

Zábavně-vzdělávací programy pro jednotlivce, rodiny, organizované skupiny i širokou veřejnost občerstvení, prodej suvenýrů, WC, trojjazyčný informační systém Zoologická zahrada se specializuje na chov vzácných a ohrožených druhů zvířat světové i naší fauny se zaměřením na druhy, které jsou v ČR chovány zřídka.Vstupné: dospělí 60 Kč (červen-srpen 80 Kč) děti 3-15 let 30 Kč (červen-srpen 40 Kč) skupina nad 10 osob 20% sleva držitelé průkazu ZTP, důchodci, studenti 50% sleva

Zajímavé odkazy:
Jděte na jistotu a vyberte si s Restu.cz nejoblíbenější restaurace v Děčín. Svůj stůl si můžete rezervovat online.
www.zoodecin.cz
Turistické objekty v nejbližším okolí, 5 km, 10 km, 20 km
ukázat na mapě
Byl jsem tu

Vaše hodnocení

zpracovávám data... zpracovávám data...

Vyberte počet hvězdiček

5 hvězdiček znamená nejlepší hodnocení

* Zde můžete vložit slovní hodnocení

Děkujeme, Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.

byli zde (2)

  • Highly recommended by interior renovation Colleyville TX
    Anonym
  • Play basketball legends online game
    Anonym
  • Od vlaku se dáte přes náměstí nahoru, trošku se i zpotíte, než spatříte zahradu.rnZOO je to sice malá, ale velmi zajímavá.rnKromě zvířat je tu spousta soutěží, děti si mohou ohmatat a očichat, kde zvířata žijí a co třeba večeří. Ale pozor, zpráva horká! Nesahat do klece norka!rnOd neděle minulé si to už 8 dětských ukazováčků pamatuje!rnNa konci prohlídky teprve vše začíná, lanové centrum, houpačky a v bufetu svačina. rnA já vám taky ještě napovím, že ZOO vstupenka platí i na Rajské ostrovy!
Zeptat se

Vaše otázka

zpracovávám data... zpracovávám data...

Abyste se mohli ptát, musíte být registrováni a přihlášeni