Wellness resort Energetic ubytování Rožnov pod Radhoštěm

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel **** > Wellness resort Energetic

Fotografie uživatelů (31)

Wellness resort Energetic Wellness resort Energetic Wellness resort Energetic zobrazit všechny fotografie

Wellness resort Energetic

Rekreační 1037, 75661 Rožnov pod Radhoštěm

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Wellness resort Energetic ****

Hotel Energetic nabízí ubytování v chráněné krajinné oblasti Beskydy. Přesto se do centra města Rožnov pod Radhoštěm, dostanete za 10 minut. K ubytování nabízíme 60 komfortních pokojů (klimatizace, TV, lednice, telefon). Většina pokojů je situována na jižní stranu s krásným výhledem do přilehlé zeleně. Hotel Energetic je bezbariérový, pro vaše miminko připravíme postýlku. K dispozici jsou konferenční prostory i zázemí pro děti. Wifi připojení k internetu zdarma. V hotelu se nachází wellness centrum (bazén s protiproudem, whirlpool, finská a parní sauna, klasické i exotické masáže). K hotelu je připojena depandance Forman*** s 19 pokoji a valašská koliba Kordulka. Každý pátek na kolibě Kordulka hraje živá hudba s vyjimkou kdy je uzavřená společnost  (firemní, rodinné a slavnostní akce.)

Zaslat poptávku

Pokoje - Wellness resort Energetic

Pokoje jsou vybaveny klimatizací, TV, lednice, telefon. K dispozici jsou 3 bezbariérové pokoje.

Gastronomie - Wellness resort Energetic

V nové moderní restauraci Wellness hotelu ENERGETIC **** Vám nabídneme nejen vynikající českou kuchyni, ale také tradiční valašské a gurmánské speciality. K dokonalému prožitku Vám obsluhující personál doporučí vynikající moravská vína. Maximální pozornost věnujeme výběru kvalitních a čerstvých surovin. Šéfkuchař hotelu pro Vás vybral a pečlivě připravil skvělé jídelní menu. V nabídce restaurace jsou špičková moravská vína. Pro děti je připraveno speciální dětské menu. Na požádání Vám rádi zajistíme room service. Snídani Vám doneseme až "do postele". Součástí restaurace je letní terasa pro příjemné posezení u dobré kávy. Lobby bar s kapacitou 30 míst nabízí komfortní prostředí pro odpočinek nebo zábavu s širokou nabídkou káv a drinků. Ve vnitřních prostorách dodržujeme striktně zákaz kouření. Kapacita restaurace je 120 míst. Samozřejmostí je možnost rezervace části nebo celé restaurace na tel.: +420 571 667 600. Provozní doba Pro veřejnost Pondělí - Neděle 11:00 - 23:00 hod. Pro hotelové hosty Součástí každého pobytového balíčku je plná penze nebo polopenze. Snídaně formou rautu ve všední dny od 7.00 do 9.30 hod., o víkendu od 7.30 do 10.00 hod. Obědy a večeře výběr z tříchodového menu nebo raut Oběd denně od 11.00 hod. Večeře denně od 17.30 do 20.30 hod.

Okolí - Wellness resort Energetic

Wellness resort ENERGETIC leží v malebném městě Rožnově pod Radhoštěm, v samotném srdci Valašska nedaleko nejznámější hory Beskyd "Radhošť". Resort Energetic nabízí svým klientům klidné a tiché prostředí v těsné blízkosti lesa odkud je to jen 10 min. chůze do centra města Rožnova.

Dostupnost - Wellness resort Energetic

Centrum - 15 minut chůze
Pustevny, Radhošť - 15 km
Lyžařsé vleky - 15 km
Krytý bazén - 1,5 km
Venkovní koupaliště - 1 km
Valašské městečko v přírodě ( skanzen ) - 15 min. chůze
Autobusové a vlakové nádraží - 1 km

Další informace

Součástí Wellness resort ENERGETIC je  Multifunkční hala ve které je možno hrát tenis a badminton. Multifunkční halu lze využít pro konferenční účely s kapacitou pro 300 lidí.

Ubytování Rožnov pod Radhoštěm – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Wellness resort Energetic

Rekreační 1037,Rožnov pod Radhoštěm 75661

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotelforman@hotel.cz

Wellness resort Energetic - galerie

Wellness resort Energetic - Hodnocení

158x
14x
4x
1x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 96%

 • Stanislav Melecký

  Ubytování a strava v hotelu perfektní, stejně jako walnes. V bazénu by mohla být o nějaký stupeň teplejší voda. WiFi na pokoji nefunguje, ale recepce poskytuje propojovací kabel k počítači. Síť je nezabezpečena. Celková spokojenost. Za zmínku stojí nabídka masáží, zejména jávská masáž, kterou provádí skutečná odbornice. Velice příjemné.

 • Lubomír Nevěčný

  Byli jsme spokojení a příjemně překvapení.I když jsme v hotelu Energetic strávili jen víkend,(neděle,pondělí,úterý),byl to příjemný pobyt.

 • Radka Hnilicova

  Celý pobyt byt velmi příjemný a úroveń jak ubytování, tak služeb personálu nemá chybu. Masážní vany s podsvícením dotváří velmi příjemnou atmosféru a všem klientům je doporučujeme. Stejně tak Jávská masáž je záležitost, která se nedá popsat, to se musí prožít.

 • Marta Čižmárová

  Děkujeme všem za úžasně strávený pohodový a relaxační víkend. Personálu patří 1*.

 • Květoslava Kubačáková

  Pobyt v hotelu Energetic je velice příjemný, pohodový, personál ochotný. Pro relaxaci všem doporučuji.

 • PETRA PLÁŠKOVÁ

  Tento hotel všem doporučujeme personál byl vždy ochotný a přívětivý všechny služby kvalitní jak v oblasti stravování , ubytování tak i ve wellnes centru, parkování je přímo u hotelu bez poplatku,což ještě víc přispívá dobrému jménu hotelu Energetic

 • Kristýna Šplíchalová

  Nový hotel s výbornou kuchyní, příjemným a ochotným personálem. Nemám co dodat, pobyt perfektní, můžu doporučit všem!

 • Milada Stará

  Hotel s vysokým standartem, kvalitní kuchyní a obsluhou.Oceňuji bezbariérový přístup. Na kapacitu hotelu je vnitřní bazén malý.Wellness služby na úrovni.

 • Petra Kučerová

  Od počáteční komunikace s recepcí, přes úúúúžasnou paní masérku Pavlu, krásný až luxusní pokoj s čisťoučkou koupelnou, až po báječnou stravu, bohatou, přebohatou snídaní a výborné večeře vše na jedničku s hvězdičkou!!!!!!

 • Pavel Kramný

  Absolutní spokojenost, milý personál na recepci i v restauraci, vynikající jídla, úžasné masáže, zejména Jávská - všem doporučujeme! Jdiné, co bych doporučil, je zlepšení wifi signálu v pokojích :o)

Celkem záznamů: 106
1 2 3 4 5Dárkové poukazy Spa.cz