Wellness resort Energetic ubytování Rožnov pod Radhoštěm

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel **** > Wellness resort Energetic

Fotografie uživatelů (31)

Wellness resort Energetic Wellness resort Energetic Wellness resort Energetic zobrazit všechny fotografie

Wellness resort Energetic

Rekreační 1037, 75661 Rožnov pod Radhoštěm

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Wellness resort Energetic ****

Hotel Energetic nabízí ubytování v chráněné krajinné oblasti Beskydy. Přesto se do centra města Rožnov pod Radhoštěm, dostanete za 10 minut. K ubytování nabízíme 60 komfortních pokojů (klimatizace, TV, lednice, telefon). Většina pokojů je situována na jižní stranu s krásným výhledem do přilehlé zeleně. Hotel Energetic je bezbariérový, pro vaše miminko připravíme postýlku. K dispozici jsou konferenční prostory i zázemí pro děti. Wifi připojení k internetu zdarma. V hotelu se nachází wellness centrum (bazén s protiproudem, whirlpool, finská a parní sauna, klasické i exotické masáže). K hotelu je připojena depandance Forman*** s 19 pokoji a valašská koliba Kordulka. Každý pátek na kolibě Kordulka hraje živá hudba s vyjimkou kdy je uzavřená společnost  (firemní, rodinné a slavnostní akce.)

Zaslat poptávku

Pokoje - Wellness resort Energetic

Pokoje jsou vybaveny klimatizací, TV, lednice, telefon. K dispozici jsou 3 bezbariérové pokoje.

Gastronomie - Wellness resort Energetic

V nové moderní restauraci Wellness hotelu ENERGETIC **** Vám nabídneme nejen vynikající českou kuchyni, ale také tradiční valašské a gurmánské speciality. K dokonalému prožitku Vám obsluhující personál doporučí vynikající moravská vína. Maximální pozornost věnujeme výběru kvalitních a čerstvých surovin. Šéfkuchař hotelu pro Vás vybral a pečlivě připravil skvělé jídelní menu. V nabídce restaurace jsou špičková moravská vína. Pro děti je připraveno speciální dětské menu. Na požádání Vám rádi zajistíme room service. Snídani Vám doneseme až "do postele". Součástí restaurace je letní terasa pro příjemné posezení u dobré kávy. Lobby bar s kapacitou 30 míst nabízí komfortní prostředí pro odpočinek nebo zábavu s širokou nabídkou káv a drinků. Ve vnitřních prostorách dodržujeme striktně zákaz kouření. Kapacita restaurace je 120 míst. Samozřejmostí je možnost rezervace části nebo celé restaurace na tel.: +420 571 667 600. Provozní doba Pro veřejnost Pondělí - Neděle 11:00 - 23:00 hod. Pro hotelové hosty Součástí každého pobytového balíčku je plná penze nebo polopenze. Snídaně formou rautu ve všední dny od 7.00 do 9.30 hod., o víkendu od 7.30 do 10.00 hod. Obědy a večeře výběr z tříchodového menu nebo raut Oběd denně od 11.00 hod. Večeře denně od 17.30 do 20.30 hod.

Okolí - Wellness resort Energetic

Wellness resort ENERGETIC leží v malebném městě Rožnově pod Radhoštěm, v samotném srdci Valašska nedaleko nejznámější hory Beskyd "Radhošť". Resort Energetic nabízí svým klientům klidné a tiché prostředí v těsné blízkosti lesa odkud je to jen 10 min. chůze do centra města Rožnova.

Dostupnost - Wellness resort Energetic

Centrum - 15 minut chůze
Pustevny, Radhošť - 15 km
Lyžařsé vleky - 15 km
Krytý bazén - 1,5 km
Venkovní koupaliště - 1 km
Valašské městečko v přírodě ( skanzen ) - 15 min. chůze
Autobusové a vlakové nádraží - 1 km

Další informace

Součástí Wellness resort ENERGETIC je  Multifunkční hala ve které je možno hrát tenis a badminton. Multifunkční halu lze využít pro konferenční účely s kapacitou pro 300 lidí.

Ubytování Rožnov pod Radhoštěm – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Wellness resort Energetic

Rekreační 1037,Rožnov pod Radhoštěm 75661

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotelforman@hotel.cz

Wellness resort Energetic - galerie

Wellness resort Energetic - Hodnocení

158x
14x
4x
1x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 96%

 • Jaromír Vybíral

  Je až neuvěřitelné, že můžete v dnešní době potkat tak příjemný personál se všemi klady, které vám napraví blbou náladu ze všedních dnů. Pokud máte pocit že jste vyhořeli načerpejte novou energii v Energitu, kterému se nedá vyčíst ani špatné počasí. Moc doporučujeme zahřeje vás svou vlídností nejen personál,ale i dobrá slivovička.Rovněž příjemný personál rezervačního centra

 • Pavel A.

  Hotel je čisťounký, vkusně zařízené interiéry, kuchyně výborná. Wellness je bohužel slabší svým architektonickým i provozním řešením. Cítíte se spíše jako na krytém bazénu než jako ve wellness centru. Chybí hudba, osvětlení, celkově relaxační atmosféra. Personál hotelu je milý a ochotný.

 • Vladimír Štětka

  Pobyt v hotelu Energetic překonal veškerá naše očekávání a nelze mu nic vytknout. S manželkou vzhledem k našemu pracovnímu zaneprázdnění již mnoho let využíváme možnosti relaxace v rámci prodloužených víkendů a tak můžeme srovnávat: s tak vysokým standardem jsme se dosud nesetkali - mohu všem hotel Energetic jednoznačně doporučit.

 • Markéta Prunerova

  nezkušená, špatná obsluha na baru a v restauraci, absolutně nezvládající svoji práci, bez snahy, popletená, bez omluvy... skvělé masáže!

 • Marie Hluší

  byli jsme moc spokojeni se všemi službami, ubytováním. Nehodnotím jako nedostatek- pouze doporučení, aby voda v bazeně byla trochu teplejší.

 • Dita Hrazdírová

  Personál byl ochotný a příjemný. Parkování je dostupné přímo u hotelu, je zde docvela veliké parkoviště zdarma. Na pokoji je wifi, tudíž připojení na internet bez problémů možné. Jídlo chutné a dost pestré, jen možná pro některé (zvláště muže) by to možná chtělo větší porce. Okolí je zde krásné, možno spoustu výletů a v zimě kousek dál možno i lyžování.:-)

 • Petr Fojtík

  Dobrý den, děkujeme za pobyt, byl zde velmi ochotný personál, služby na vysoké úrovni, čistota se nevejde ani do stupnice, velmi konfortně zařízený hotel a vše vonící novotou. Děkujeme.

 • Zuzana Hrazdírová

  Perfektní služby, skvělé jídlo a klid jak ve wellness centru tak i v celém hotelu.

 • Alena Bitomská

  Velmi krásný wellness hotel a příjemná obsluha.

 • Lenka Straková

  Do hotelu jsme si jeli odpočinout a zrelaxovat. Tohle se nám splnilo na výbornou. Wellness bylo úžasné, v zásadě není co vytknout, jen voda v bazénu byla trochu studená. Ale po sauně to nemělo chybu. Whirpoolka malá, ale pro dva maximálně dostačující a vždy jsme se tam dostali, i když někdy jsme museli čekat. Pokoj krásný, čistý, velký, vonící novotou. Jídlo bylo dobré, jen jsem čekala asi víc (co se týče kvality přípravy pokrmů). Na oko vypadalo hezky, ale chuť ne vždy odpovídala očekávání. Ale to je jen naše subjektivní hodnocení. Každopádně jsme si to moc užili a pobyt v tomto hotelu mohu jen doporučit.

Celkem záznamů: 106
1 2 3 4 5Dárkové poukazy Spa.cz