Zoologická zahrada Zlín - Hodnocení

Všechny kategorie > Volný čas > Zoologické zahrady

Zoologická zahrada Zlín - Hodnocení

Zpět na Zoologická zahrada Zlín
71x
5x
0x
3x
6x
Byl jsem tu

Vaše hodnocení

zpracovávám data... zpracovávám data...

Vyberte počet hvězdiček

5 hvězdiček znamená nejlepší hodnocení

* Zde můžete vložit slovní hodnocení

Děkujeme, Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.

Celkové hodnocení 87%

 • Anonym

  Je to nejkrásnější ZOO kterou znám. Všem kteří zde pracují vřelý dík.Báječně si tu odpočinu.

 • treba ísť viac krát

 • Anonym

  Nádherná zoo, zatím můj favorit!!!

 • Anonym

  Zoo Lešná je jednou z nejkrásnějších zo v ČR ale i na slovensku ktere sme navštívili a nebylo jich zrovna malo.Byli sme zde asi 5x a pokazde kdyz sme tam byli tak tam bylo neco neveho.je videt že si téhle zoo važí a dělají vše pro zvířata i pro navštěvníky

 • Jedna z nejkrásnějších zoologických zahrad v ČR. Klidné místo se spoustou možností k vyžití, nejenom množství zvířat v bezprostředním prostředí, krásný zámek, ale i spousta kulturních akcí.n

 • Anonym

  Byl už jsem v hodně Zoo v republice a po Praze,kde jde vidět vliv peněz,tak Lešná je prostě nej...

 • Anonym

  Moc pěkný výlet, ZOO je moc pěkná, byla jsem unešená z volného pohybu zvířat. Je krásné pozorovat zvířata v pohybu, ne jen přes upatlané sklo. A když už nějaké je, chválím údržbu, navzdory hodně letnímu počasí bylo vše upravené a čisté. Byl to úžasný zážitek na který dodnes vzpomínám. Vřele doporučuji ať rodinám s dětmi, či bez. Unavení a plní dojmů budou určitě všichni :)

 • Anonym

  Nejkrásnější a nejpříjemnější zoo jakou jsem viděla. A to jak pro návštěvníky, tak pro zvířata. První dojem při vstupu jako že tu nic moc není, ale cesty krásným parkem Vás zavedou přímo do nádherných zákoutí, která jsou přizpůsobena co největšímu a nejpřirozeněšímu prostředí zvířat, Nádhera.Možnost posedět na lavičkách a pozorovat zvířata, spousta koutků pro děti, občerstvení, vláček.... Je to skutečně výlet na celý den a spolu se zahradou můžete navštívit jeden z nejkrásnějších zámků Lešná, moc pěkně vybavený, prohlídka tak akorát,že ji v pohodě zvládnou i děti. Doporučuji a dávám 5 hvězdiček.

 • Anonym

  Perfektní tip na celodenní výlet, děti byly nadšené, opravdu krásné expozice, ocenili jsme komentované krmení zvířat i návštěvu obřího skleníku Yucatan. Jediné, co mi chybí, je rodinné vstupné. Holt jedna z nejnavštěvovanějších zoo v republice, kam pořád proudí davy lidí, tak asi nemají potřebu vycházet takto návštěvníkům vstříc. A k výhradě xtron2: ta "nedbale udržovaná jezírka" jsem nikde neviděla, jedině v expozici Amazonie a tam to snad byl záměr.

 • Anonym

  ZOO Lešná má velmi dobře opravený areál ve kterém se dětičky pořádně vyřádí, unaví, zabaví a zažijí mnoho vzrušujících zážitků se zvířatky a od některých voliér je těžké je odtrhnout. Velmi příjemný areál, super tip na celodenní rodinný výlet.

Celkem záznamů: 36
1 2 3 4