Zoologická zahrada Zlín - Hodnocení

Všechny kategorie > Volný čas > Zoologické zahrady

Zoologická zahrada Zlín - Hodnocení

Zpět na Zoologická zahrada Zlín
55x
3x
0x
2x
6x
Byl jsem tu

Vaše hodnocení

zpracovávám data... zpracovávám data...

Vyberte počet hvězdiček

5 hvězdiček znamená nejlepší hodnocení

* Zde můžete vložit slovní hodnocení

Děkujeme, Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.

Celkové hodnocení 85%

  • Anonym

    Zatím nejkrásnější ZOO kterou jsem dosud navštívil. Naprosto skvěle zapracovaná do parku rozléhajícího se poblíž zámku. Všechno nám tu připadlo tak nějak blízko, třebas oproti Dvoru Králové, obsahem to ale vůbec není nijak malá ZOO. Nic se tu navzájem neruší, harmonie rozmístění zvířat je snad dokonalá. Průchozí výběhy jsou unikátní, pobavili nás v nich zejména lemuři. Ne nadarmo se o drzounech říká "drzý jako opice". Poprvé v životě jsem tady taky slyšel jak řve opravdový lev. Ve všech ZOO jsem je potkával jen spící, ale ten z Lešné si na nás pěkně otvíral hubu. Ještě několik dní jsem ho k pobavení okolí napodoboval:) Strávili jsme tu báječný den a nelitujeme stovku kilometrů cesty. Stálo to za to!

  • Anonym

    Pěkná a velká ZOO snad nejpěknější a nejrozmanitější v naší republice.rnDobré zázemí pro rodiny. Líbí se mi průchody voliérami a rozdělení zoo podle světadílů. je to opravdu "zahrada" a ne klece.Zvířata ta vypadají být spokojená.

  • Nejkrásnější Zoo v Čr. Každým rokem nové atrakce a výběhy pro zvířata. Procházky hned vedle klokanů, papoušků a opiček. Pro děti spoustu atrakcí. 4. června 2009 narozen nový lachtánek. Skvělý výlet!!!

Celkem záznamů: 23
1 2 3