Zoologická zahrada Zlín - Hodnocení

Všechny kategorie > Volný čas > Zoologické zahrady

Zoologická zahrada Zlín - Hodnocení

Zpět na Zoologická zahrada Zlín
71x
5x
0x
3x
6x
Byl jsem tu

Vaše hodnocení

zpracovávám data... zpracovávám data...

Vyberte počet hvězdiček

5 hvězdiček znamená nejlepší hodnocení

* Zde můžete vložit slovní hodnocení

Děkujeme, Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.

Celkové hodnocení 87%

 • Anonym

  Tak lidičky, dalším super místem je tahle zoo. Je hodně rozsáhlá tak že se tam dá strávit skvěly den , k pozorovaní je spousta zvířátek , které jsou vám mnohdy blízko až na dotek, sami jsme se fotili s klokánkama. Můžu jen chválit a doporučovat, stojí za návštěvu. MILUJI TĚ ZOO LEŠNÁ 

 • Velmi neuspokojivá, nevyvážená chaotická ZOO! Na jedné straně tu máme moderní pavilony tropů / lachtanů / slonů / žiraf a na druhé straně zarostlé a velmi nedbale udržované jezírka / průchozí voliéry. Zoo je doslova protkáno desítkami "cestiček", takže musíte stále vytahovat plánek na každém rozcestí, aby jste něco neminuli.

 • Anonym

  Bezkonkurenčně nejpěknější zoo v ČR

 • Anonym

  Zatím nejkrásnější ZOO kterou jsem dosud navštívil. Naprosto skvěle zapracovaná do parku rozléhajícího se poblíž zámku. Všechno nám tu připadlo tak nějak blízko, třebas oproti Dvoru Králové, obsahem to ale vůbec není nijak malá ZOO. Nic se tu navzájem neruší, harmonie rozmístění zvířat je snad dokonalá. Průchozí výběhy jsou unikátní, pobavili nás v nich zejména lemuři. Ne nadarmo se o drzounech říká "drzý jako opice". Poprvé v životě jsem tady taky slyšel jak řve opravdový lev. Ve všech ZOO jsem je potkával jen spící, ale ten z Lešné si na nás pěkně otvíral hubu. Ještě několik dní jsem ho k pobavení okolí napodoboval:) Strávili jsme tu báječný den a nelitujeme stovku kilometrů cesty. Stálo to za to!

 • Anonym

  Pěkná a velká ZOO snad nejpěknější a nejrozmanitější v naší republice.rnDobré zázemí pro rodiny. Líbí se mi průchody voliérami a rozdělení zoo podle světadílů. je to opravdu "zahrada" a ne klece.Zvířata ta vypadají být spokojená.

 • Nejkrásnější Zoo v Čr. Každým rokem nové atrakce a výběhy pro zvířata. Procházky hned vedle klokanů, papoušků a opiček. Pro děti spoustu atrakcí. 4. června 2009 narozen nový lachtánek. Skvělý výlet!!!

Celkem záznamů: 36
1 2 3 4