Fórum

Přidat další komentář:

Diskuze

  • Karluv most

    27. 06. 2008

    Po setmeni,po desti

    Reagovat
    • 27. 06. 2008

      Newí někdo jetsli bude zítra v sobotu koupaliště otevřeno?Díky moc

      Reagovat
      Iwulka
      • 27. 06. 2008

        Dobrý den,prý letos bude koupaliště zavřené,je to pravda?

        Reagovat
        Iveta
        • 28. 06. 2008

          je to tam draht!??!?!?!

          Reagovat
          ja
          • 28. 06. 2008

            dobrý den potřebovala bych se zeptat kolikd stojí vstupné na venkovní bazen pro dvě děti do 12 let děkuji

            Reagovat
            petra
            • cena

              28. 06. 2008

              dobrý den potřebovala bych se zeptat kolik stojí vstupné na bazen na venkovní bazen pro dvě osoby do 12 let děkuji

              Reagovat
              Petrushka
              • 28. 06. 2008

                Jj je to tam úžasný ;-)

                Reagovat
                Katka
                • 28. 06. 2008

                  Krásná vyhlídka na okolí Kyselky...škoda jen že jsou k ní neudržované cesty.

                  Reagovat
                  Acurka
                  • Ubytování

                    28. 06. 2008

                    Dobrý den,měl bych zájem o ubytování ve vašem kempu se svým karavanem.Zajímá mě kompletní ceník za karavan,auto a osobu.Kontakt: tel 603226615,E-Mail :[email protected]ěji bych prosil o telefonický kontakt. Děkuji M.Holkup

                    Reagovat
                    Martin Holkup
                    • Špatné foto

                      28. 06. 2008

                      Fota zde uvedená jsou sice z Vítkova Hrádku, ale z Vítkova Hrádku u Svatého Tomáše na Lipně. Na této zřícenině jsem nebyl, ale dá se to dost dobře poznat, navíc na jiných serverech jsou k této zřícenině jen zbytky zdiva a terénní náznaky.

                      Reagovat
                      Tomáš Urban
                       <|  116  117  118  119  120  |>