Fórum
Přidat další komentář:
Diskuze
Iwulka
Iveta
ja
28. 06. 2008dobrý den potřebovala bych se zeptat kolikd stojí vstupné na venkovní bazen pro dvě děti do 12 let děkuji
Reagovat
petra cena
28. 06. 2008dobrý den potřebovala bych se zeptat kolik stojí vstupné na bazen na venkovní bazen pro dvě osoby do 12 let děkuji
Reagovat
Petrushka
Katka
Acurka Ubytování
28. 06. 2008Dobrý den,měl bych zájem o ubytování ve vašem kempu se svým karavanem.Zajímá mě kompletní ceník za karavan,auto a osobu.Kontakt: tel 603226615,E-Mail :[email protected]ěji bych prosil o telefonický kontakt. Děkuji M.Holkup
Reagovat
Martin Holkup Špatné foto
28. 06. 2008Fota zde uvedená jsou sice z Vítkova Hrádku, ale z Vítkova Hrádku u Svatého Tomáše na Lipně. Na této zřícenině jsem nebyl, ale dá se to dost dobře poznat, navíc na jiných serverech jsou k této zřícenině jen zbytky zdiva a terénní náznaky.
Reagovat
Tomáš Urban