Fórum

Přidat další komentář:

Diskuze

  • Za Rohanů

    23. 07. 2008

    Za Rohanů byly kolem loveckého posedu vysazeny stromy v řadách hvězdicovitě od věže, a to proto, aby byla zvěř vidět co nejdál.

    Reagovat
    ap.lom
    • 23. 07. 2008

      Co to povídáte ,že máte otevřeno deně.Posledně kdy bylo horko,koupaliště bylo opět zavřené.A asi zrejmě i zůstane.

      Reagovat
      Jitka
      • v těchlovicích toho je víc

        23. 07. 2008

        byli jsme tam loni nadovolené, je to tam hezké www.penzion-levandule.cz

        Reagovat
        zhuska
        • Autoři

          24. 07. 2008

          jste blbci ja vam sem napisu stranku a vy ji sem nedate kdyz je mnohem lepci nez ta vase

          Reagovat
          hanka
          • kOUPALIŠTĚ CHLUMEC NAD CIDLINOU

            24. 07. 2008

            Už několikrát jsme byli na koupališti v Chlumci,je to tam super!!!

            Reagovat
            Áňa
            • 24. 07. 2008

              Milý Franto - který Franta nejsi, kdyby nic nedělal - tak by jsi například do této stránky nemohl nic psát...a klidně buď příště o trochu víc statečnější...:-)))a podepiš se klidně jako já starosta...

              Reagovat
              • dotaz

                25. 07. 2008

                Prosím sdělte mi jak se dostanu z hl. nádraží na Petřinskou rozhlednu.Děkuji

                Reagovat
                Jarmila Nováková
                • CEník

                  26. 07. 2008

                  Ahoj kolik stojí vztup do toho aquaparku přez víkend?

                  Reagovat
                  janča
                  • ceník

                    26. 07. 2008

                    Prosím kolik stojí vstupné na koupaliště ve Sloupu v Čechách? Moc děkuji za odpověď

                    Reagovat
                    Edita
                    • dotaz

                      26. 07. 2008

                      dobry den,prosim Vas muzete mi zdelit ci do kempu muze pes,zda a za jakou cenu v jakem terminu by bylo mozno se uvas ubytovat 2 dospeli 1 dite nejlepsi termin pro nas by byl od 8 do 10.srpna diky Svec david

                      Reagovat
                      david svec
                       <|  131  132  133  134  135  |>