Fórum

Přidat další komentář:

Diskuze

  • Komentář

    29. 07. 2008

    Není co zkritizovat,píšu Vám do deníčku 1*.

    Reagovat
    Culy
    • Občerstvení

      29. 07. 2008

      Všem doporučuji koupání na tomto koupališti.Všem nedoporučuji využívat služby fa Vion.Drahota,nedostatečná nabídka a hlavně!Mít pro naplněné koupaliště otevřený jenom jeden stánek s občerstvením,považuji za podnikatelskou sebevraždu!

      Reagovat
      Roman Witt
      • Vodní nádrž Mšeno (Jablonecká přehrada)

        30. 07. 2008

        Slyšela jsem před nedávnem, že psi se nemohou koupat v přehradě, což mne udivilo. Nikde žádný zákaz koupání psů. Místní mě sdělili, že dostávají vysoké pokuty a sám starosta si venčí svého psa i na volno bez vodítka. Proč mají jiní platit údajné pokuty za

        Reagovat
        Šárka Maňhalová
        • koupaliště

          30. 07. 2008

          Dobrý den mohli byste mi proísm napsat dokdy je koupálko odtevřené myslím do kolikati hodin večer moc děkuji pište prosím na email [email protected] nebo [email protected] děkuji moc

          Reagovat
          Anička
          • História obce

            30. 07. 2008

            Územie, na ktorom ležia Malé Lednice, bolo už v roku 1339 spomínané ako terra Lednicz, čo znamenalo označenie chotára či nesamostatného sídla. V tom istom roku sa však spomínajú aj ako samostatná obec. Vznik Malých Ledníc môžeme určiť celkom presne - te

            Reagovat
            Anton Lednický
            • Videoukázka

              30. 07. 2008

              http://www.youtube.com/watch?v=J9nB07N7an0

              Reagovat
              anonymní
              • Slavonice v jižních Čechách

                31. 07. 2008

                Poopravil bych autora textu o Slavonicích: Slavonice nejsou v jižních Čechách. Sice administrativně byly připojeny k Jihočeskému kraji, nicméně geograficky odjakživa patřily k jihozápadní Moravě.

                Reagovat
                Petr Plachý
                • 31. 07. 2008

                  mam dotaz kolik stojí vstupné do vašeho vodního areálu.dekuji

                  Reagovat
                  lucinka
                  • 31. 07. 2008

                    No tady v dubnanech na koupalisti je to goooooooood

                    Reagovat
                    silwuška
                    • 31. 07. 2008

                      Přijedete,vyzkoušíte a neodjedete tam musíte

                      Reagovat
                      bobo
                       <|  134  135  136  137  138  |>