Fórum

Přidat další komentář:

Diskuze

  • bomba

    3. 08. 2008

    venkovni bazen je bomba i kdyz to mam do jihlavy daleko tak sednu na autobus a jedu fakt bomba a neni to tak drahe takze vsichni pojedte

    Reagovat
    katka
    • brigadnice

      3. 08. 2008

      Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli nehledáte brigádníky, předem děkuji za Vaši odpověď.

      Reagovat
      Radka Surmajová
      • 3. 08. 2008

        Bazén je otevřen denně od 6 do 22 hodin.

        Reagovat
        Anča
        • Poděkování

          3. 08. 2008

          Na dovolené jsme měli naplánovaný výlet do Tábora na Husitské odpoledne. Bohužel jsme se na internetu koukli na loňský rok a tam byl termín v sobotu a letos je to v neděli takže jme přijeli o den dřív. Štěstí pro nás bylo že jsme zrovna narazili na Petra

          Reagovat
          Ctibor
          • 3. 08. 2008

            Ja zijem v Arnutovciach uz od narodenia..a je to tu klrasne .

            Reagovat
            majusik
            • O Návštěvě

              3. 08. 2008

              Dnes jsem byla navštívit hrad Střela se zámkem a bohužel, jsem byla hodně zklamaná, ne jen, že zámek i s torzem zbytku hradu je hrozně zarostlý, ale bohužel i poničený. Je to škoda, protože je to zajímavé místo. Snad se někomu brzy podaří tuto situaci změ

              Reagovat
              Jinkdra Kalivodová
              • Pořádají se zde svatby?

                3. 08. 2008

                Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli se zde také pořádají svatby? Děkuji

                Reagovat
                Eva Jedličková
                • Zklamali jste mě

                  3. 08. 2008

                  Nevím proč,musel být tuto sobotu uzavřen hrad,kůli nějakému festivalu.Chtěly jsme si udělat krásný výlet,ale bohužel výlet se nezdařil.

                  Reagovat
                  JIRINA
                  • svatby

                    4. 08. 2008

                    Svatby se k Krásném Dvoře konají, podívejte se na web www.krasny-dvur.cz a přeji hodně štěstí v jednání s Podbořany, pod které Krásný Dvůr spadá.

                    Reagovat
                    jana
                    • Absolut sehenswert und Interessant

                      4. 08. 2008

                      Ein wirklich nett gemachtes Museum, sehr interessant, durch ein leichtes Chaos wirkt es sehr lebendig und nicht so steril. Besonders die Einblicke in die Restaurierungswerkstatt sind für einen Liebhaber alter Technik ein Highlight. Pavel, vielen Dank für

                      Reagovat
                      Stefan Schmidtke
                       <|  136  137  138  139  140  |>