Fórum
Přidat další komentář:
Diskuze
bomba
3. 08. 2008venkovni bazen je bomba i kdyz to mam do jihlavy daleko tak sednu na autobus a jedu fakt bomba a neni to tak drahe takze vsichni pojedte
Reagovat
katka brigadnice
3. 08. 2008Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli nehledáte brigádníky, předem děkuji za Vaši odpověď.
Reagovat
Radka Surmajová
Anča Poděkování
3. 08. 2008Na dovolené jsme měli naplánovaný výlet do Tábora na Husitské odpoledne. Bohužel jsme se na internetu koukli na loňský rok a tam byl termín v sobotu a letos je to v neděli takže jme přijeli o den dřív. Štěstí pro nás bylo že jsme zrovna narazili na Petra
Reagovat
Ctibor
majusik O Návštěvě
3. 08. 2008Dnes jsem byla navštívit hrad Střela se zámkem a bohužel, jsem byla hodně zklamaná, ne jen, že zámek i s torzem zbytku hradu je hrozně zarostlý, ale bohužel i poničený. Je to škoda, protože je to zajímavé místo. Snad se někomu brzy podaří tuto situaci změ
Reagovat
Jinkdra Kalivodová Pořádají se zde svatby?
3. 08. 2008Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli se zde také pořádají svatby? Děkuji
Reagovat
Eva Jedličková Zklamali jste mě
3. 08. 2008Nevím proč,musel být tuto sobotu uzavřen hrad,kůli nějakému festivalu.Chtěly jsme si udělat krásný výlet,ale bohužel výlet se nezdařil.
Reagovat
JIRINA svatby
4. 08. 2008Svatby se k Krásném Dvoře konají, podívejte se na web www.krasny-dvur.cz a přeji hodně štěstí v jednání s Podbořany, pod které Krásný Dvůr spadá.
Reagovat
jana Absolut sehenswert und Interessant
4. 08. 2008Ein wirklich nett gemachtes Museum, sehr interessant, durch ein leichtes Chaos wirkt es sehr lebendig und nicht so steril. Besonders die Einblicke in die Restaurierungswerkstatt sind für einen Liebhaber alter Technik ein Highlight. Pavel, vielen Dank für
Reagovat
Stefan Schmidtke