Fórum

Přidat další komentář:

Diskuze

  • 6. 08. 2008

    Dobrý den,prosila bych o zaslání vašeho ceníku.Z nějakého důvodu nejde otevřít?Děkuji.

    Reagovat
    Monika
    • Nikto si ju newšimaaa!!:(

      6. 08. 2008

      tato supa dedinka w ktorreej žieeem je nadheerna ma supa obyvatelov!!!;;;;;;až na nnniiieektoricchhchchc priroda je tu super!!čerstvy vzduch newem prečoooo tu nemmm chodia turisti!!!:(papapaapap

      Reagovat
      Romanka 000668
      • 7. 08. 2008

        Kolik stojí vstup je napsaný na dveřích u vchodu než se tam vejde. Já tam osobně chodím moc ráda :-)

        Reagovat
        Tereza
        • CENA KOUPALIŠTĚ

          7. 08. 2008

          Dobrý den kolik stojí vstup na koupaliště?

          Reagovat
          Kamila Rajchlová
          • 7. 08. 2008

            Dobrý den, se stránkami aquaparku na kterých nemáte aktuální teplotu vody, a s kontakty na kterých se mi ozve maximáloně záznamník jděte do ...

            Reagovat
            Karel
            • Camping stan

              7. 08. 2008

              Dobrý den, prosím Vás o zaslání ceníku ubytování a podrobnosti o Vašem kempu. Velmi děkuji, Němečková

              Reagovat
              Německova Markéta
              • Osada KODA

                7. 08. 2008

                Dnes jsem tam byla, je to moc zvlastni misto. Na me pusobilo az myststicky. Praminek vyvera do rybnicka nad kterym se rozklada obrovska kosata lipa. U lipi pres cestu je prastary dum c.2, ktery na me pusobil az strasidelne. Cela scenerie je nicmene velice

                Reagovat
                Lucie
                • Zaspali dobu

                  8. 08. 2008

                  Bazén je pro dnešní dobu zcela nedostačující a řekl bych že se řadí spíše k těm horším.Za vše hovoří to že půlka Domažlic raději jezdí do nedalekého Waldmünchenu.

                  Reagovat
                  Honza
                  • žena

                    8. 08. 2008

                    Dá se v tomto období koupat na Bystřičce??prosím o odpověd´ na můj e-mail....předem vám děkuji

                    Reagovat
                    jojo
                    • žena

                      8. 08. 2008

                      Dá se v tomto období koupat na Bystřičce??prosim odepiste mi na muj e-mail...předem děkuji za odpověd´ :)

                      Reagovat
                      jojo
                       <|  138  139  140  141  142  |>