Fórum

Přidat další komentář:

Diskuze

  • spanie pole

    8. 08. 2008

    Je to raj na zemi.

    Reagovat
    patrik jakab
    • 9. 08. 2008

      Jj husta prehrada stoji za shlednuti verte mi ;-)

      Reagovat
      marcus
      • 9. 08. 2008

        Dobrý den nevím z jakého dúvodu mi nejde otevřit ceník Mohli byste mi jej prosím zaslat? Děkuji.

        Reagovat
        michal
        • Na Faře

          9. 08. 2008

          na začátku července jsme bydleli u Adamců na bývalé faře, moc hezké prostředí, klid, skvělé ubytování s příjemnými domácími, kteří nás několikrát pozvali na slivovici:) vřele doporučujeme

          Reagovat
          Jana D.
          • Zusammenarbeit

            9. 08. 2008

            Es ist schön zu sehen,wenn in unserer heutigen,vom Kommerz bestimmten zeit,menschen voller Idealismus so etwas zu wege bringen.Alle Achtung.

            Reagovat
            Dieter Stuckmann
            • krádež osobního automobilu

              10. 08. 2008

              Dobrý den V pátek dne 8:8:2008 jsme byli s rodinou v odpoledních na svatbě v zámecké kapli čas návštěvy 14: 30 až cca 16hod, auto jsme zaparkovali na parkovišti pod zmkem u silnice. Parkovište bylo nehlédané !!! Vozidlo škoda fabia combi byla odcizena

              Reagovat
              Josef Najman
              • Krádež osobího automobilu !!!

                10. 08. 2008

                Jen dodatek ke zprávě a reakce na titulek pana marcusii: Vážený pane já měl auto uzamčeno a zabezpečeno s uzamknutou zpátečkou !!! jak více bych měl mít auto zabezpečeno ? A neříkejte mi ,že se tam ztratila jen dvě ,když mi bylo osobně sdělěno policií ČR

                Reagovat
                Josef Najman
                • OBEC SELANY

                  10. 08. 2008

                  V OBCI SELANY ZIJE MALO OBYVATELOV,NAPRIEK TOMU JE VELMI PEKNA A ZACHOVALA,JE TAM NADHERNA PRIRODA,LESY,VINICE,MILY LUDIA,ALE HOVORIACI VACSINOU PO MADARSKY.

                  Reagovat
                  IVETA MAKOVA
                  • SELANY

                    10. 08. 2008

                    26.6.2008 SA V OBCI STRETLI RODACI,PRI PRILEZITOSTI 740.VYROCIA OBCE.CHCEM SA PODAKOVAT STAROSTOVI,OBYVATELOM OBCE SELANY,ZE VSETKO VYBORNE PRIPRAVILI A ZORGANIZOVALI,VYBORNY PROGRAM,ALE NAJLEPSIE NA TOM VSETKOM BOLO,ZE SA STRETLI LUDIA KTORY SA NEVIDELI

                    Reagovat
                    IVETA MAKOVA
                    • neváží si návštěvníků

                      10. 08. 2008

                      Provozovatelé ,je vám hodně zatěžko dát na své stránky informaci ,že je bazén mimo provoz.

                      Reagovat
                      zdenča
                       <|  139  140  141  142  143  |>