Fórum

Přidat další komentář:

Diskuze

  • Aktuálně

    14. 08. 2008

    Dnes teplota 22,5 viditelnost 1,5m, otevřeno.

    Reagovat
    Jarda
    • 14. 08. 2008

      odpovídám, z evidencí PČR je to letos třetí auto, které se odsud ztratilo( z podzámčí), na uzamčenou zpátečku stačí šroubovák a 20s. Tato varianta se nepočítá jako zabezpečení, ani pro pojišťovnu. Paní Plachá zřejmě neví nic o elektronice v autě a jak se

      Reagovat
      marcusii
      • Pokud se vydáte v Máchových stopách

        14. 08. 2008

        ubytovat se můžete na Sutomi. http://penzionSutom.unas.cz Těšíme se!

        Reagovat
        J*
        • Ta cena je podle ceníku - s průvodcem

          14. 08. 2008

          Když jste až na Milešovce - podívejte do vnitrozemí směr Praha a v popředí - 8 km- je značený Holý vrch a také Sutomský vrch -tam je i vesnice Sutom, zajděte a zastavte se: -KERAMICKÁ DÍLNA má pro poutníky u ubytování /čím déle zůstanete, tím bude levněj

          Reagovat
          j
          • Z Kostomlat po modré a červené značce dojdete na Sutom

            14. 08. 2008

            zastavte se -KERAMICKÁ DÍLNA má pro poutníky u ubytování /čím déle zůstanete, tím bude levnější/ a hlavně můžete si objednat keramický kurs - viz www.keramika.euweb.cz nebo jen hodinovou práci v dílně např.:Hliněnou pohlednici nebo výrobu šperku s českým

            Reagovat
            J.
            • krádež auta

              14. 08. 2008

              Ještě chci podotknout,těch firem vyrábějící zařízení na zabezpečení aut je víc, např. www.jablotron.cz, www.flajzar.cz, apod. To jen abych nedělal reklamu jedné firmě. Nejvíce informací ale najdete na www.bezlok.cz, to znamená bezpečná lokalita a to by sn

              Reagovat
              marcusii
              • 15. 08. 2008

                Vážený pane! My jsme auto zabezpečené měli!!! Proč mám pocit,že stále omlouváte své zloděje,vlastně oni nic-my jsme měli špatně zabezpečené auto.No jděte do háje s vašimi hypotézami a raději s tou ostudou vašeho města něco dělejte! Plácáte,radíte,ale krad

                Reagovat
                Ilona Plachá
                • 15. 08. 2008

                  Již nemám co zabezpečovat pane marcusii,tudíž se s vámi ani kontaktovat nehodlám!!!

                  Reagovat
                  Ilona Plachá
                  • 15. 08. 2008

                    Na Zákupy vztah nemám, je mi to v podstatě jedno, jen mi je Vás líto, že vinu házíte na někoho jiného. Chtěl jsem Vám jen pomoct

                    Reagovat
                    marcusii
                    • 15. 08. 2008

                      Chtěla bych vědět ještě než tam pojedu kolik to stojí a nikde to neí napsaný neví to tady někdo prosím?....

                      Reagovat
                      nikdo
                       <|  142  143  144  145  146  |>