Fórum

Přidat další komentář:

Diskuze

  • Aktualizace údajů

    15. 08. 2008

    Otevírací doba: květen-září po-ne 9-12 13-17 říjen-duben po-pá 9-12 13-16 e-mail: [email protected]

    Reagovat
    Turistické informační centrum
    • FAKT TAM ZAJEĎTE

      15. 08. 2008

      Nejlíp do toho rohového domu,kde vás okradou a ještě si vyslechnete prupovídky doprovázené slinama...

      Reagovat
      Chýlek
      • Koupaliště

        16. 08. 2008

        Nevím jak může někdo tuto fotografii přiřazovat k Holoubkovu,když se koupaliště nachází v obci Medový Újezd!!!!!!!!!

        Reagovat
        Tom
        • Na samotě

          16. 08. 2008

          Taktéž tato fotografie(srub) je vyfocena V Medovém Újezdu!!!!!!!!!

          Reagovat
          Tom
          • DivAdielko na stračej nôžke (Dnsn)

            16. 08. 2008

            Je to malé divadlo kde vystupujú deti. Vzniklo v roku 2002 cez leto v Uňatíne. Tieto deti už hrali vo veľa divadejných predstaveniach (Cisárové nové šaty, Prorok rak, Hlúpa žena, O zlatej rybke, Ťarbákovo, Živá voda, Snehulienka a seedem trpaslíkov, Kráľ

            Reagovat
            DivAdielko na stračej nôžke (Dnsn)
            • Name Loreto-Loreta ?

              16. 08. 2008

              nachmeiner Auffassung wird die bekannte Kirche mit dem quot;Heiligen Hausquot; Loreto genannt, jedenfalls auf deutsch und italienisch; warum schreiben Sie in einer deutschen Internetseite Loreta?

              Reagovat
              Schmidt, Jürgen
              • slavkov

                16. 08. 2008

                je to velmi hezké

                Reagovat
                verinka
                • Bazén

                  17. 08. 2008

                  Dns jsem byla ve vnitřním bazénu a musím říct že se mi tam opravdu líbilo :) čisto, velikost areálu slušná a je tam dost možností ;)

                  Reagovat
                  a.t.r.e.n.k.a.
                  • svatba na hněvíně

                    17. 08. 2008

                    Krásný den všem, kdo máte zájem o návštěvu hradu Hněvín.Dne 16.8.2008 jsme tu měli svatbu.Hrad je sice od naše bydliště daleko (cca 250km), ale všem doporučuji alespoň jako výlet. Děkujeme tímto panu Müllerovi, který je provozní hradu a celému personálu,

                    Reagovat
                    David Tichánek
                    • Anfrage Mittagesssen 14.09.08

                      17. 08. 2008

                      Sehr geehrte Damen und Herren, ich bitte um Reservierung für 52 Personen am 14.09.2008 ab 11:30 Uhr in Ihrem Restaurant im Untergeschoss der Brauerei. Bitte bestätigen Sie mir die Reservierung. Dies ist die 3. Anfrage! Viele Grüße Dorothea Nebauer

                      Reagovat
                      Dorothea Neubauer
                       <|  143  144  145  146  147  |>