Fórum

Přidat další komentář:

Diskuze

  • 8. 05. 2008

    prosimvas nevite jestli je dneska v bazene otevřenooooooooo??????

    Reagovat
    sfef
    • 8. 05. 2008

      Dobrý den, jsem studentka poboru kuchař a hledám brigádu na měsíc červenec a srpen nebo alespon na víkendy. Beru cokoliv

      Reagovat
      Růžena
      • 8. 05. 2008

        jednou jsem tam byl ve školce ale mrzí mě že jsme to nestihli celé

        Reagovat
        bad
        • 9. 05. 2008

          a kolik to stoji???nevite?

          Reagovat
          verca
          • 9. 05. 2008

            Město ¨je velice pěkné.

            Reagovat
            Eliška
            • Bydliště

              9. 05. 2008

              Tady já bydlím ten zámek tudíž znám velmi dobře takže mě můžete kontaktovat jestli chcete podrobnosti na email moc často nechodím ale jsem k zastižení na telčísle 605006033

              Reagovat
              Tomáš Machatý
              • ejtj

                10. 05. 2008

                no nekecej

                Reagovat
                rj r
                • 10. 05. 2008

                  jsem s tobogánem velmy spokojený a se nšemy službamy jako jsou sauna .atd

                  Reagovat
                  jirka
                  • odpoved

                    10. 05. 2008

                    dospeli 50 000,-s mžností splácení a haranti za polovinu též se s plátkou a úrokem 100%

                    Reagovat
                    franta pepa
                    • hledám brigádu

                      11. 05. 2008

                      Ahoj, hledám brigádu v Rožnově pod rahoštěm na léto 2008. Je mi 15 let.

                      Reagovat
                      Marcela
                       <|  81  82  83  84  85  |>