Fórum

Přidat další komentář:

Diskuze

  • 14. 05. 2008

    Ano, naucny chodnik je pekne urobeny a aj Miklos sa konecne skulturnil. Len aby to tak vydrzalo....lAle pre nas obyvatelov to stale bude LEN Miklos a nie to, co sa z toho niektori ludia snazia urobit.

    Reagovat
    obyvatel
    • 14. 05. 2008

      chci se zeptat,jestli někdo ví a mohl by mi odepsat od kdy je v dinoparku opravdu otevřeno, jestli od 1.května celodenně nebo nějak jinak.díky moc za odpověď.

      Reagovat
      Martin
      • 14. 05. 2008

        milkos je pekny.. neviem co vstetci drzkuju.. od veci..aj tak o nic nejde..iba niektorý zakomplexovany maju problem s totanymy sprostostamy..co a ake meno je kolko krat spomenute..

        Reagovat
        lola
        • 14. 05. 2008

          je to onicom mesto ani masiaren tam nemame nechodte sem

          Reagovat
          machajdik
          • sdělení

            14. 05. 2008

            Dobrý večer,mám prosbu moje dcera vystudovala SZTŠ obor chovatel v Novém Jičíně má přání seznámit se blíže s prací ve Vaší zoo,má ráda zvířata chtěla bých ji toto dát jako dárek k narozeninám je toto u Vás možné jedná se o dobu cca 20dní děkuji za zprávu

            Reagovat
            jarmila Fialová
            • Marie krásná

              15. 05. 2008

              Píše se, prosím, zajímavý hrad, ne zajímaví.

              Reagovat
              Karel Nepěkný
              • o nižných repašoch

                15. 05. 2008

                skvela príroda, kopu zveri, fajn chaty, viacúčelové ihrisko s umelou trávou, chaty aj hlboko v lese

                Reagovat
                gattusso
                • ahojky

                  15. 05. 2008

                  Nemáte prosím kontakt na přispívatele fotografií Myšáka?

                  Reagovat
                  Johny
                  • tábor

                    15. 05. 2008

                    dalo by se u vás přihlásit na letní tábor. Děkuji za odpověď

                    Reagovat
                    Natalie Cihlářová
                    • Dotaz

                      16. 05. 2008

                      Slyšela jsem, že v Kloboukách u B., nebo blízkém okolí jsou termální prameny. Ráda bych se zeptala, zda u vás existuje nějaké term.koupaliště.

                      Reagovat
                      Erika Kučerová, Ivančice
                       <|  84  85  86  87  88  |>