Fórum
Přidat další komentář:
Diskuze
rosta super
16. 05. 2008Ja som tam bol je tam super radim vam ist tam na tyzden a nezabudnete na to nikdy.cawes
Reagovat
julius Ozvite sa mi prosím...
16. 05. 2008Bola by som veľmi rada, keby sa mi ozval ktokoľvek zo Žipova, pochádza odtiaľ moja mamina... Potom sa vydala do Pov. Bystrice a ja som sa zase vydala do Plzne... Ale Žipov je moje detstvo a ja by som tak rada našla niekoho, kto by mi napísal, ako to tam t
Reagovat
Iveta Honzíková
Petr
Petr
Zuzana Ludmírov
17. 05. 2008Je to snad nejlepší vesnice, škoda, že tu už nebývám tak často! Moc pěkný fotky škoda, že jich tu není víc!
Reagovat
Terezka
17. 05. 2008nic moc extra a navíc je to daleko:-( A to dřevo teda, abych řekla pravdu, na mě nepůsobí moc věrohodně
Reagovat
aghjamak dotaz
17. 05. 2008Dobrý den, chtěl bych se zeptat od kdy je toto koupaliště otevřené? Odpovězte prosím přímo na můj mail. Děkuji.
Reagovat
Marek Kdepak, v Žatci
17. 05. 2008To sice je evangelický kostel, ale ne v Lounech, nýbrž v Žatci.
Reagovat
Tomáš Pavelka