Fórum

Přidat další komentář:

Diskuze

  • 16. 05. 2008

    Možná by nevadilo upravit několik nepřesností!

    Reagovat
    rosta
    • super

      16. 05. 2008

      Ja som tam bol je tam super radim vam ist tam na tyzden a nezabudnete na to nikdy.cawes

      Reagovat
      julius
      • Ozvite sa mi prosím...

        16. 05. 2008

        Bola by som veľmi rada, keby sa mi ozval ktokoľvek zo Žipova, pochádza odtiaľ moja mamina... Potom sa vydala do Pov. Bystrice a ja som sa zase vydala do Plzne... Ale Žipov je moje detstvo a ja by som tak rada našla niekoho, kto by mi napísal, ako to tam t

        Reagovat
        Iveta Honzíková
        • video

          16. 05. 2008

          http://youtube.com/watch?v=oMl-_PtggMw

          Reagovat
          Petr
          • video

            16. 05. 2008

            http://youtube.com/watch?v=oMl-_PtggMw

            Reagovat
            Petr
            • nic

              17. 05. 2008

              Chci se zeptat kdy bude otevřene koupalistě?

              Reagovat
              Zuzana
              • Ludmírov

                17. 05. 2008

                Je to snad nejlepší vesnice, škoda, že tu už nebývám tak často! Moc pěkný fotky škoda, že jich tu není víc!

                Reagovat
                Terezka
                • 17. 05. 2008

                  nic moc extra a navíc je to daleko:-( A to dřevo teda, abych řekla pravdu, na mě nepůsobí moc věrohodně

                  Reagovat
                  aghjamak
                  • dotaz

                    17. 05. 2008

                    Dobrý den, chtěl bych se zeptat od kdy je toto koupaliště otevřené? Odpovězte prosím přímo na můj mail. Děkuji.

                    Reagovat
                    Marek
                    • Kdepak, v Žatci

                      17. 05. 2008

                      To sice je evangelický kostel, ale ne v Lounech, nýbrž v Žatci.

                      Reagovat
                      Tomáš Pavelka
                       <|  85  86  87  88  89  |>