Fórum
Přidat další komentář:
Diskuze
podpis
11. 05. 2008podepsat se muzu, stejne jako vy...ale kdo vi, jestli si takovy krasny komentar nepsal nekdo z Fastlink.cz...to by tak odpovidalo, protoze na to maji cas, ale aby se venovali problemum zakaznikum to neeee....
Reagovat
fastlink.cz?? Campink - přívěs
12. 05. 2008Mám zájem trávit dovolenou na Velkém víru a proto bych chtěl zaslat podrobné instrukce na zaparkování přívěsu a cenu pobytu.Děkuji předem L.Toman
Reagovat
Ludwig Toman
Ilona Plachá
Drek19
12. 05. 2008To ano, ještě Vám chci sdělit, že za loňský rok byly ukradeny z okolí zámku jen dvě auta, takže se opravdu vyplatí dostatečně se postarat o svůj majetek a nesvalovat vinu na ostatní. Na zámku mají opravdu jiné starosti s pěnězi už tak dost okleštěnými a n
Reagovat
marcusii
Marketa Turková Chalupa Čeladná
12. 05. 2008Dobrý den, mám zájem o ubytování v termínu 5.7.-12.7. Bylo by to možné, a jaká by byla cena pro 2 dospělé osoby a 1 dítě (10 let)? Děkuji Šárka Beránková
Reagovat
Šárka Beránková
Eliška
12. 05. 2008To je lež a vy to víte! Jen v ten den,co nám,se ztratilo ještě jedno.A měsíc před tím byly slavnosti a ztratilo se též.Mluvili jsme s poškozeným. Nebalamuťte lidi!!!Evidentně jste místní a pravděpodobně zaměstnanec zámku.
Reagovat
Ilona Plachá
12. 05. 2008jak jsi tam mohl byt ve skolce kdyz je to otevreny 2 roky????? jinak jsem vyskovacka a reknu vam je to tam fakt bezva,doporucuji..dospeli to maji za 130 decka za 70 ale stoji to za to..
Reagovat
aaaa