Fórum

Přidat další komentář:

Diskuze

  • podpis

    11. 05. 2008

    podepsat se muzu, stejne jako vy...ale kdo vi, jestli si takovy krasny komentar nepsal nekdo z Fastlink.cz...to by tak odpovidalo, protoze na to maji cas, ale aby se venovali problemum zakaznikum to neeee....

    Reagovat
    fastlink.cz??
    • Campink - přívěs

      12. 05. 2008

      Mám zájem trávit dovolenou na Velkém víru a proto bych chtěl zaslat podrobné instrukce na zaparkování přívěsu a cenu pobytu.Děkuji předem L.Toman

      Reagovat
      Ludwig Toman
      • 12. 05. 2008

        Máte nějak dost vědomostí o počínání zlodějů

        Reagovat
        Ilona Plachá
        • ha

          12. 05. 2008

          ha

          Reagovat
          Drek19
          • 12. 05. 2008

            To ano, ještě Vám chci sdělit, že za loňský rok byly ukradeny z okolí zámku jen dvě auta, takže se opravdu vyplatí dostatečně se postarat o svůj majetek a nesvalovat vinu na ostatní. Na zámku mají opravdu jiné starosti s pěnězi už tak dost okleštěnými a n

            Reagovat
            marcusii
            • nic

              12. 05. 2008

              Kdy bude otevřene koupaliště?

              Reagovat
              Marketa Turková
              • Chalupa Čeladná

                12. 05. 2008

                Dobrý den, mám zájem o ubytování v termínu 5.7.-12.7. Bylo by to možné, a jaká by byla cena pro 2 dospělé osoby a 1 dítě (10 let)? Děkuji Šárka Beránková

                Reagovat
                Šárka Beránková
                • To je dneska

                  12. 05. 2008

                  To je dneska.Kde je ve městě nějaká upoutávka???

                  Reagovat
                  Eliška
                  • 12. 05. 2008

                    To je lež a vy to víte! Jen v ten den,co nám,se ztratilo ještě jedno.A měsíc před tím byly slavnosti a ztratilo se též.Mluvili jsme s poškozeným. Nebalamuťte lidi!!!Evidentně jste místní a pravděpodobně zaměstnanec zámku.

                    Reagovat
                    Ilona Plachá
                    • 12. 05. 2008

                      jak jsi tam mohl byt ve skolce kdyz je to otevreny 2 roky????? jinak jsem vyskovacka a reknu vam je to tam fakt bezva,doporucuji..dospeli to maji za 130 decka za 70 ale stoji to za to..

                      Reagovat
                      aaaa
                       <|  82  83  84  85  86  |>