Fórum

Přidat další komentář:

Diskuze

  • 28. 05. 2008

    Od kdy bude otevreny bazén?...Díky za odpověd

    Reagovat
    Iris
    • 28. 05. 2008

      ako sa volate??

      Reagovat
      hela
      • Ozvite sa prosím...

        29. 05. 2008

        Mamina sa volala za slobodna Janka Dundová. Jej sestra sa volala Hana Lešková. Mala syna Milana a dcéru Vieru.

        Reagovat
        Iveta Honzíková
        • 29. 05. 2008

          Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kdy bude otevřeno koupaliště, popřípadě na jakých stránkách tyto informace najdu.

          Reagovat
          Martina
          • dotaz

            29. 05. 2008

            Kdy otvíráte koupaliště a ceník vstupného? Děkuji

            Reagovat
            Ilja Svozil
            • stav

              29. 05. 2008

              byl jsem predevcirem. Voda 18°C takze se to jeste nedá. Jinak vstup 110 , studenti 80 lehatko za 50

              Reagovat
              Bahi
              • Kontakt

                29. 05. 2008

                Dobrý den, ráda bych viděla nějaký kontakt. Nevim, kde rezervovat kurty atd. Díky

                Reagovat
                Hanka
                • sezona

                  29. 05. 2008

                  kdy začíná sezona proSím rychle odpovědět

                  Reagovat
                  kryštof
                  • prooooosímmmmmmmmmmmm

                    29. 05. 2008

                    kdy je ta sezona

                    Reagovat
                    lala
                    • 29. 05. 2008

                      tato dedinka do ktorej chodim najradšej ja super .Je tu veľa prirody a su tu užastny ľudia a newiem čo za blbca dal do tochto o dedinke že je zla!!!!!!!!!Nejaky Sedličan bo oni Miklušovce nemaju radíbo su pyšny!!!!PAPAPAPA

                      Reagovat
                      horčica
                       <|  92  93  94  95  96  |>