Fórum

Přidat další komentář:

Diskuze

  • Začátek sezóny

    29. 05. 2008

    Dobrý den, Turistik není provozovatelem koupaliště. Mohu Vás proto jen odkázat na výše uvedené tel. číslo (+420 572 581 810) na městský úřad v Hluku, kde by Vám měli tuto informaci sdělit.

    Reagovat
    • Kurty

      29. 05. 2008

      Dobrý den, zkuste se obrátit na Karlovarské infocentrum (+420 355 321 176)

      Reagovat
      • Zaujimavý napad

        29. 05. 2008

        Treba prezentova ale good napad nie každý pozerá TV.

        Reagovat
        monach
        • Příšerná obsluha

          29. 05. 2008

          Okolí a příroda je nádhera, ale paní obsluhující hosty u sudu má raději zákazníky platící eurem. Pokud nedudete uvnitř jíst, vyhodí Vás ven ke kiosku.

          Reagovat
          Jana Nováková
          • Cena

            30. 05. 2008

            Kolik stoji koupaliste v havirove a kdy se otvira nebo uz bude otevrene????Co nejrychleji prosim odepiste dekuji

            Reagovat
            Petr
            • Otevírací doba

              30. 05. 2008

              Dobrý den, otevírací dobu koupaliště určuje provozovatel dle počasí. Kontaktujte proto p. Šulce, vedoucího provozu, na tel. 596 813 957.

              Reagovat
              • Vylety

                30. 05. 2008

                Dalsi vylety popisujici tuto oblast najdete na www.zeleznehory.net

                Reagovat
                Kuba
                • 30. 05. 2008

                  Teplické koupaliště je provozováno v režimu přírodní koupaliště. Vodu čistíme přes pískové filtry bez využití bazénové chemie. Otevření očekáváme v průběhu června - podle počasí a ze zkušenosti po 10.6. Provozní doba je od 9 do 18 hodin, při vho

                  Reagovat
                  starosta
                  • 30. 05. 2008

                    Moc bych si přála vědět kdy bude koupaliště v provozu a jestli už je napuštěné předem děkuji.

                    Reagovat
                    Renata
                    • pozdrav

                      30. 05. 2008

                      Dobry den chtěla bych se zeptat jestli 31.05.08 bude aquapark zadarmo řikase že ano tak bych chtěla vědět jestli je to pravda děkuji moc naschledanou

                      Reagovat
                      Veronika Ondruchova
                       <|  93  94  95  96  97  |>