Fórum

Přidat další komentář:

Diskuze

  • 30. 05. 2008

    dobry den...chtela bych se zeptat jestli berou pernamentky z lazni??...dekuji za odpoved..

    Reagovat
    michaela
    • 30. 05. 2008

      Ranč 3V Třebušín je super..a nechápu komentář od Jana. S tímto rančem Mám jen samé pozitivní zkušenosti. :-) Určitě se jeďte podívat, stojí to za to.

      Reagovat
      Jitule
      • poptavka

        30. 05. 2008

        Chtel jsem se zeptat, ktery den začínáte otevirat vaše koupaliště????Děkuji karlos trač

        Reagovat
        Karlos
        • 31. 05. 2008

          Pls odkdy se plave????Potrebuju to vědět co nejdříííív!!!!!!Thanks =)

          Reagovat
          Mi.
          • 31. 05. 2008

            Taky zdravím , zeptal bych se na to stejné , mohly byste semka přidat otevírací dobu ? ( Provozovatel nebere telefon ,ani se mu nedivím. )

            Reagovat
            Honza
            • poptávka

              31. 05. 2008

              chtěla bych se zeptat kdy se otvírá toto koupaliště?

              Reagovat
              Claudia
              • ---------------

                31. 05. 2008

                Dobrý den chtěla jsem s ezeptat jesly berete stravenky multi

                Reagovat
                Petra Horáková
                • 31. 05. 2008

                  Od kdy máte otevřeno?Děkuji

                  Reagovat
                  Jana
                  • Kdy je otevreno

                    31. 05. 2008

                    Mohl bych se zeptat ksy je utevreno na koupalisti riviera brno ??

                    Reagovat
                    David
                    • 31. 05. 2008

                      Od kdy máte otevřeno?Předem děkuji.

                      Reagovat
                      Zuzana
                       <|  94  95  96  97  98  |>