Fórum
Přidat další komentář:
Diskuze
30. 05. 2008dobry den...chtela bych se zeptat jestli berou pernamentky z lazni??...dekuji za odpoved..
Reagovat
michaela
30. 05. 2008Ranč 3V Třebušín je super..a nechápu komentář od Jana. S tímto rančem Mám jen samé pozitivní zkušenosti. :-) Určitě se jeďte podívat, stojí to za to.
Reagovat
Jitule poptavka
30. 05. 2008Chtel jsem se zeptat, ktery den začínáte otevirat vaše koupaliště????Děkuji karlos trač
Reagovat
Karlos
Mi.
31. 05. 2008Taky zdravím , zeptal bych se na to stejné , mohly byste semka přidat otevírací dobu ? ( Provozovatel nebere telefon ,ani se mu nedivím. )
Reagovat
Honza
Claudia
Petra Horáková
Jana Kdy je otevreno
31. 05. 2008Mohl bych se zeptat ksy je utevreno na koupalisti riviera brno ??
Reagovat
David
Zuzana