HOTEL AGRICOLA ubytování Mariánské Lázně

Fotografie uživatelů (36)

HOTEL AGRICOLA HOTEL AGRICOLA HOTEL AGRICOLA zobrazit všechny fotografie

HOTEL AGRICOLA

Tyršova 31, 35301 Mariánské Lázně

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: agricola@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

HOTEL AGRICOLA ****

Hotel Agricola je moderní hotel nabízející kvalitní ubytování, stravovací služby a špičkové lázeňské balneocentrum s širokou nabídkou relaxačních a léčebných programů a procedur. Hotel je unikátně umístěn 10 minut od centra, v klidné lokalitě lázeňského města Mariánské Lázně, v pěší dostupnosti všech místních atraktivit. Nejmoderněji vybavené Balneo centrum poskytuje služby nejvyšší kvality a úrovně. Pro sportovní vyžití je k dispozici vnitřní vyhřívaný bazén se sníženým obsahem chloru, sauna, venkovní tenisový kurt, minigolf, petangue, stolní tenis, cvičný green,volejbalové hřiště, basketbalový koš, fotbalové hřiště, venkovní šachy, pro děti trampolína houpačky, prolézačky a pískoviště, lehátka a slunečníky. Lázeňským hostům je k dispozici kadeřnictví, kosmetika, manikúra, pedikúra a solárium.

Zaslat poptávku

Pokoje - HOTEL AGRICOLA

97 pokojů je vybaveno satelitní televizí, telefonem s přímou volbou,  WI-FI připojení zdarma, fénem a koupelnou s vířivou vanou nebo sprchovým koutem. V apartmánech je minibar, trezor a prostorná koupelna s vířivou vanou, v luxusních apartmánech je i sprchový kout.

Gastronomie - HOTEL AGRICOLA

Hotelová restaurace zajišťuje speciality české i mezinárodní kuchyně s bohatým výběrem moravských vín.Hosté mají možnost využít příjemné prostředí venkovní vinárny s útulným posezením na otevřené terase s možností grilování.

Dostupnost - HOTEL AGRICOLA

Zastávka MHD: 300 m Autobusové nádraží: 1000 m Centrum: 500 m Vlakové nádraží: 1000 m

Další informace

Děti do 6 let se snídaní bez nároku na lůžko zdarma. Zapůjčení dětské postýlky zdarma.

Děti 7 - 12 let 50 % sleva z ceny.

Máte-li zájem o další ubytování Mariánské Lázně, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

HOTEL AGRICOLA

Tyršova 31,Mariánské Lázně 35301

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: agricola@hotel.cz

HOTEL AGRICOLA - galerie

HOTEL AGRICOLA - Hodnocení

134x
22x
6x
1x
4x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 92%

 • Arnošt Kubeš

  Perfektní služby, pohostinnost i celkový lázeňský komfort

 • František Zich

  Pobyt se nám moc líbil, určitě bychom jeli znovu, hotel můžeme doporučit.

 • Vladimíra Zichová

  Pobyt byl velmi krásný, prostředí hotelu je velmi klidné, ocenili jsme blízkost obchodů a blízkost centra.

 • Anna Machotová

  Velká spokojenost, milé a vstřícné jednání personálu :-)

 • Blanka Jahnová

  Naprostá spokojenost, hotel na vysoké úrovni a kvalita služeb odpovídá zřazení hotelu.

 • Petr Mrňák

  Výborný hotel s řadou sportovních využití ale v letních obdobích by přišel vhod letní bazén. Na recepci po příjezdu jsme dostali místo 2 lůžkového pokoje komfotní apartmán.

 • Jan Bratt

  Hotel, služby a prostředí splnilo naše očekávání. Nádherná krajina, personál působící příjemně a vycházející zákazníkům vstříc.

 • Zuzana Vandrovcová

  Celkově se nám pobyt v hotelu moc líbil. Rádi bychom si opět někdy pobyt zopakovali.

 • Jitka Boušková

  Přijetí na hotelu bylo velmi příjemné, přestože vstupenku do Boheminia a misku ovoce, které jsme měli v ceně balíčku, jsme obdrželi až další den po našem upozornění. Chybička se ale stane a byla okamžitě s omluvou odstraněna. Tudíž k personálu recepce nemám jedinnou výtku. Personál v restauraci byl také velmi milý a ochotný, bohužel, přestože jídelní lístek byl rozmanitý, chuť jídla neodpovídala ceně. Cena jídla je "lázeňská", kvalita jídla, jak po chuťové,tak i po vizuelní stránce je silně podprůměrná!!! Vyzkoušeli jsme tedy gastronomii i v dalších hotelích (také čtyřhvězdičkových) v blízkém okolí a rozdíl byl opravdu nesrovnatelný. Nabídka švédského stolu při snídani, také neoplývala nápaditostí. Míchaná vejce, čtyři marmelády, máslo, jedny musli, plátek šunky, vánočka a nebo pro změnu makovka, neodpovídá snídani ve čtařhvězdičkovém hotelu. To je opravdu škoda!! Bohužel zlatý hřeb našeho pobytu nás teprve čekal, a to na masáži ve wellnes centru. S manželem jsme měli objednanou každý jednu dvacetiminutovou masáž jdoucí po sobě. Paní masérka (myslím, že paní Marie to byla) mne velmi suše a odměřeně pozdravila, jako bych si tu masáž ani neměla užít. Zarážející však bylo, že paní masérky mezi sebou diskutují přes zdi jednotlivých kójí, jelikož mají otevřený strop. Nutnou informaci by asi každý klient pochopil, pokud by se týkal provozu a podobně. Dámy však mezi sebou celkem posměšně komentovaly německého klienta, pravděpodobně s nadváhou, který pod rukama masérky usnul. A v tu chvíli ani netuše, jak se dámy na jeho účet asi baví. A jak mi sdělil manžel, který absolvoval masáž ihned po mě u stejné paní masérky, tyto komentáře pokračovaly po celou dobu jeho masáže, přestože už německý klient určitě nespal, vzhledem k tomu, že musel také spolupracovat. Myslím, že i on musel pochopit, že objektem posměchu je právě jeho osoba. Velmi smutné!!! Opravdu nás to zarazilo a samozřejmě, že člověka hned napadne, jak se asi dámy pobavily posléze o nás!! Je s podivem, že dvacet let po revoluci ve čtyřhvězdičkovém hotelu v Mariánských lázních, s wellness centrem, na kterém jsou pobyty zde postavené nebyl personál vyškolený ke slušnému chování (i když to by mělo být součástí lidské přirozenosti...) a profesionálnímu přístupu. Abych pravdu řekla, ani neumím ohodnotit masážní um paní masérky, jelikož to přebyl nepříjemný přístup a neprofesionální chování. Velká škoda!!! Jinak jsem pochopila, že hotel postupně prochází rekonstrukcí a opravdu především pokoje jsou velmi vydařené. Snad se toho dočkají i další prostory, což ale určitě neubírá na celkové kvalitě. Ještě jednu slabinu jsme pcítili, a to bylo parkovací stání. Je jich zde nepoměrně méně, než hostů hledající parking. Věřím ale, že i to bude snahou v budoucnu vyřešit.

 • Lenka Novotná

  Vše bylo perfektní a pobyt se nám moc líbil.

Celkem záznamů: 86
1 2 3 4 5velikonoce-wellness-pobyt