HOTEL AGRICOLA ubytování Mariánské Lázně

Fotografie uživatelů (36)

HOTEL AGRICOLA HOTEL AGRICOLA HOTEL AGRICOLA zobrazit všechny fotografie

HOTEL AGRICOLA

Tyršova 31, 35301 Mariánské Lázně

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: agricola@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

HOTEL AGRICOLA ****

Hotel Agricola je moderní hotel nabízející kvalitní ubytování, stravovací služby a špičkové lázeňské balneocentrum s širokou nabídkou relaxačních a léčebných programů a procedur. Hotel je unikátně umístěn 10 minut od centra, v klidné lokalitě lázeňského města Mariánské Lázně, v pěší dostupnosti všech místních atraktivit. Nejmoderněji vybavené Balneo centrum poskytuje služby nejvyšší kvality a úrovně. Pro sportovní vyžití je k dispozici vnitřní vyhřívaný bazén se sníženým obsahem chloru, sauna, venkovní tenisový kurt, minigolf, petangue, stolní tenis, cvičný green,volejbalové hřiště, basketbalový koš, fotbalové hřiště, venkovní šachy, pro děti trampolína houpačky, prolézačky a pískoviště, lehátka a slunečníky. Lázeňským hostům je k dispozici kadeřnictví, kosmetika, manikúra, pedikúra a solárium.

Zaslat poptávku

Pokoje - HOTEL AGRICOLA

97 pokojů je vybaveno satelitní televizí, telefonem s přímou volbou,  WI-FI připojení zdarma, fénem a koupelnou s vířivou vanou nebo sprchovým koutem. V apartmánech je minibar, trezor a prostorná koupelna s vířivou vanou, v luxusních apartmánech je i sprchový kout.

Gastronomie - HOTEL AGRICOLA

Hotelová restaurace zajišťuje speciality české i mezinárodní kuchyně s bohatým výběrem moravských vín.Hosté mají možnost využít příjemné prostředí venkovní vinárny s útulným posezením na otevřené terase s možností grilování.

Dostupnost - HOTEL AGRICOLA

Zastávka MHD: 300 m Autobusové nádraží: 1000 m Centrum: 500 m Vlakové nádraží: 1000 m

Další informace

Děti do 6 let se snídaní bez nároku na lůžko zdarma. Zapůjčení dětské postýlky zdarma.

Děti 7 - 12 let 50 % sleva z ceny.

Máte-li zájem o další ubytování Mariánské Lázně, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

HOTEL AGRICOLA

Tyršova 31,Mariánské Lázně 35301

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: agricola@hotel.cz

HOTEL AGRICOLA - galerie

HOTEL AGRICOLA - Hodnocení

134x
22x
6x
1x
4x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 92%

 • Ewa Kozlowska

  Prostředí bylo příjemné a zaměstnanci vstřícní. Omezené možnosti parkování.

 • Anonym

  Služby hotelu mě nenadchli. Nejhorší bylo 2-hodinové čekání na objednání masáže z balíčku, kdy mě přešla chuť si něco přiobjednat. A mrzí mě, že v ČR v hotelu jdou německé a ruské programy v televizi, ale české ne. Zvláštní???

 • Anonym

  po celou dobu pobytu nefungoval žádný český televizní program pouze německá a ruská televize, úklid na pokoji byl proveden až na vyžádání druhý den večer, teplota bazénu nedosahovala avizovaných 28-30 stupňů, zmatečné objednávání jídel - ani samotná obsluha nevěděla, která jídla jsme si minulý den objednali (zejména u oběda - seznam nebyl k dispozici), parkování bylo bez problémů, obsluha slušná, bohužel příjemný přístup obsluhy nemohl nahradit uvedené nedostatky. V naší skupině byly starší a méně pohybliví lidé, kteří většinu svého pobytu strávili na hotelu.

 • Hana Zahrádková

  Klady: Milý a vstřícný personál,pěkný pokoj-hlavně velká postel a perfektně vybavená koupelna(vířivá vana), dobré jídlo i obsluha. Zápory: Velmi dlouhé čekání (2 hodiny) na objednání spa procedur, teplota vody v bazénu a v přilehlých místnostech podle mého názoru neodpovídá lázeňskému prostředí = chladno.Nefungovaly české televizní programy,pouze německé a ruské (zvláštní - jsme přece v Česku - nebo ne??????????)

 • Anonym

  Hotel celkově vyhovující, báječná vířivka na pokoji, parkování možná trochu omezené, internetové připojení velmi slabé, personál milý a ochotný, vrchní rehabilitační sestra zbytečně nepříjemná.

 • Zora Stočesová

  Spokojeni jsme byli s umístěním hotelu v blízkosti centra.Personál hotelu byl velice ochotný a příjemný. Zklamáni jsme byli poměrem strava a cena za pití. A dále jsou hlučné větráky v koupelně, což bylo v noci nepřijemné. A také na pokoji není dostupná wifi. Připojení je jen v recepci a zimní zahradě.

 • Jaroslav Smola

  Interier hotelu a vybavení pokojů ve stylu konce 80.let, naštěstí čistota a úklid už se blížily 90.letům, rozhopdně ale 4* jsou spíš přáním hotelu než realitou, zejména v porovnání se standardy na druhé straně hranice. Personál restaurace ochotný a rychlý, kvalita jídla na úrovni lepší odborářské rekreace, tj. pod 4*. Poměr cena/kvalita spíš negativní, zejména u restaurace a wellness. Nedostatečná kapacita parkoviště.

 • Jarmila Vojtěchovská

  Personál lázeňského centra je velmi milý a ochotný - to nás potěšilo. Jediná potíž byla s ubytováním, pokoj jsme měli opustit do 12h. a ještě nebylo 10h. a už jsme měli málem věci na chodbě. Všechno ostatní bylo super.

 • Blanka

  naprostá spokojenost

 • Ivo Nazarevič Ing, MBA

  S celým pobytem jsme byli maximálně spokojeni

Celkem záznamů: 86
2 3 4 5 6velikonoce-wellness-pobyt