Fórum

Přidat další komentář:

Diskuze

  • Svatošské skály

    18. 06. 2008

    Zajímavé informace najdete např. na http://www.slavkovskyles.ochranaprirody.cz/index.p hp?cmd=pageamp;id=4520

    Reagovat
    • Jeskyně

      19. 06. 2008

      Mám ráda jeskyně

      Reagovat
      kkel
      • 19. 06. 2008

        Brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

        Reagovat
        Anonim
        • Zahájení sezóny

          19. 06. 2008

          Zdravím. Kdy můžeme očekávat zahájení sezóny po rekonstrukci?

          Reagovat
          George
          • SUPER

            20. 06. 2008

            Nejlepsi a nejcistci koupaliste v okoli UL, akorat trochu studena voda:O(

            Reagovat
            Marie M.
            • Divné webové stránky

              20. 06. 2008

              Koupaliště už dneska jede bylo tam 5 lidí!!!...proč tu není zveřejněná otv.doba a cena! to by tu mělo být!! asi to bude rrahá záležitost, no nic budem chodit jinam!!!

              Reagovat
              Ali Amiri
              • 20. 06. 2008

                potřebuju vědět jetli to tam nějak po večerech žije...a jestli jsou v okolí nějaké smažby. simvás někdo pisněte

                Reagovat
                mara
                • Cena

                  21. 06. 2008

                  Ahoj. Měly by jste sem připsat víc těch cen; jakože děti do 6 let, do 15, důchodci atd. a né jen jednu uvedenou cenu!!!

                  Reagovat
                  Lucka
                  • 21. 06. 2008

                    jo v lagoon letnany tam je to dobry ja uz tam byla mnohokrat

                    Reagovat
                    martina
                    • je tam otevřeno

                      21. 06. 2008

                      jetam už otvřeno

                      Reagovat
                      andrea řadková
                       <|  109  110  111  112  113  |>