Fórum

Přidat další komentář:

Diskuze

  • Pavouk?

    21. 06. 2008

    Žije tam jeden endemický druh pavouka bez očí a já si zaboha nevzpomenu na jeho vědecký název a nemůžu to nikde najít. Neví někdo?

    Reagovat
    Zdenek
    • mohou na jezero Lhota psi?

      21. 06. 2008

      Dobrý den, prosím Vás mohou do jezera Lhota psi ?

      Reagovat
      Anna
      • Bonyfác

        21. 06. 2008

        ahojky katko ted jsem zacala chodit do tvého klubu je to fajn a moc srandy hrrozne jse mi libí bonyfac uz se tesim na zitrek papA 21.6.08

        Reagovat
        Terka Rysová
        • dodatek

          22. 06. 2008

          chtělo by to vice fotografií

          Reagovat
          pavla
          • 22. 06. 2008

            dnes jdu na koupaliste aspon si to mislim

            Reagovat
            dominika
            • bolevecký

              22. 06. 2008

              Máme v planu ho taky okouknout, dokument byl v TV výborný,tak na vlastní oči to zkontroluju v letě 2008

              Reagovat
              milada61
              • 22. 06. 2008

                great!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                Reagovat
                ik
                • nevolice u domazlic

                  22. 06. 2008

                  Krasna prochazka z Domazlic. Z nejvyssiho vrcholu (byvale letiste) vyhlidka na mesto Domazlice a na druhous stranu pohled na Sumavu a Cesky Les. vede zde i turisticka stezka.

                  Reagovat
                  eva matejkova
                  • Straz u Domazlic

                    22. 06. 2008

                    Mozna vychazka na Vavrinecek. Poutni misto. Krasny vyhled. Vavrinecek je pesky a autem k dosazeni i s Domazlicke strany.

                    Reagovat
                    Eva Matejkova
                    • teplota

                      22. 06. 2008

                      dobrý den klolik má stupnů koupaliště zelené zlín????

                      Reagovat
                      Pavla
                       <|  110  111  112  113  114  |>