Fórum
Přidat další komentář:
Diskuze
Pavouk?
21. 06. 2008Žije tam jeden endemický druh pavouka bez očí a já si zaboha nevzpomenu na jeho vědecký název a nemůžu to nikde najít. Neví někdo?
Reagovat
Zdenek
Anna Bonyfác
21. 06. 2008ahojky katko ted jsem zacala chodit do tvého klubu je to fajn a moc srandy hrrozne jse mi libí bonyfac uz se tesim na zitrek papA 21.6.08
Reagovat
Terka Rysová
pavla
dominika bolevecký
22. 06. 2008Máme v planu ho taky okouknout, dokument byl v TV výborný,tak na vlastní oči to zkontroluju v letě 2008
Reagovat
milada61
ik nevolice u domazlic
22. 06. 2008Krasna prochazka z Domazlic. Z nejvyssiho vrcholu (byvale letiste) vyhlidka na mesto Domazlice a na druhous stranu pohled na Sumavu a Cesky Les. vede zde i turisticka stezka.
Reagovat
eva matejkova Straz u Domazlic
22. 06. 2008Mozna vychazka na Vavrinecek. Poutni misto. Krasny vyhled. Vavrinecek je pesky a autem k dosazeni i s Domazlicke strany.
Reagovat
Eva Matejkova
Pavla