Fórum
Přidat další komentář:
Diskuze
kupalisko
10. 07. 2008SUUUUUPER perfekt personal a starosta co robi pre ludi...Dakujeme Pinzik
Reagovat
pinzik tady mate oteviraci dobu vstupne
11. 07. 2008Otevírací doba 24.5. - 30.6. 2008 9:00 - 19:00 1.7. - 10.8.2008 8:00 - 20:00 11.8. - 31.8.2008 9:00 - 19:00 mate vse o co jste si psali Vstupné Dospělí 80 Kč/den Děti 6-15 let, důchodci, ZTP 60 Kč/den Děti do 6 let, ZTP/P zdarma Po 17 hodin
Reagovat
Barca Koupání miminek
11. 07. 2008Dobrý den, chtěla bych se s dcerou přihlásit na plavání miminek od 6-ti měsíců. Prosím o informaci kde se můžem objednat. Děkuji
ReagovatKoupání miminek
11. 07. 2008Dobrý den, chtěla bych se s dcerou přihlásit na plavání miminek od 6-ti měsíců. Prosím o informaci kde se můžem objednat. Děkuji
Reagovat
Kristýna nevím co si mám vybrat
11. 07. 2008Jedni říkaj že je to super druzí že ne tak co teda ale je pravda že je to předražené jo a upoutávek by mohlo být víc protože každyý se nedívá tam do pr. na lampu
Reagovat
petr
11. 07. 2008Olšovec je to nejsenzačnějsíííííííííí míííííííííísto na koupánííííííííííííííííííííí
Reagovat
06Anca
06Anca
ryba Ceny..........hrůza
11. 07. 2008Naše koupaliště havířov je sice fajn,ale u těch dospělých by se to mohlo zlevnit.Důchodci by měli mít tak jako jsou dospělí.Jsou přece také dospělí ne?Máme strašně vysoké ceny a co se týče koupaku tak krachne,jestli to budou rok co rok navyšovat ty ceny.D
Reagovat
M.o.n.i.k@