Fórum

Přidat další komentář:

Diskuze

  • kupalisko

    10. 07. 2008

    SUUUUUPER perfekt personal a starosta co robi pre ludi...Dakujeme Pinzik

    Reagovat
    pinzik
    • tady mate oteviraci dobu vstupne

      11. 07. 2008

      Otevírací doba 24.5. - 30.6. 2008 9:00 - 19:00 1.7. - 10.8.2008 8:00 - 20:00 11.8. - 31.8.2008 9:00 - 19:00 mate vse o co jste si psali Vstupné Dospělí 80 Kč/den Děti 6-15 let, důchodci, ZTP 60 Kč/den Děti do 6 let, ZTP/P zdarma Po 17 hodin

      Reagovat
      Barca
      • Koupání miminek

        11. 07. 2008

        Dobrý den, chtěla bych se s dcerou přihlásit na plavání miminek od 6-ti měsíců. Prosím o informaci kde se můžem objednat. Děkuji

        Reagovat
        • Koupání miminek

          11. 07. 2008

          Dobrý den, chtěla bych se s dcerou přihlásit na plavání miminek od 6-ti měsíců. Prosím o informaci kde se můžem objednat. Děkuji

          Reagovat
          • 11. 07. 2008

            jezdim tam na koně a je to tam supr

            Reagovat
            Kristýna
            • nevím co si mám vybrat

              11. 07. 2008

              Jedni říkaj že je to super druzí že ne tak co teda ale je pravda že je to předražené jo a upoutávek by mohlo být víc protože každyý se nedívá tam do pr. na lampu

              Reagovat
              petr
              • 11. 07. 2008

                Olšovec je to nejsenzačnějsíííííííííí míííííííííísto na koupánííííííííííííííííííííí

                Reagovat
                06Anca
                • 11. 07. 2008

                  Odry!!Moje měěěěěstoooo!!!bezvadnééé!!!!

                  Reagovat
                  06Anca
                  • 11. 07. 2008

                    je to pěkné

                    Reagovat
                    ryba
                    • Ceny..........hrůza

                      11. 07. 2008

                      Naše koupaliště havířov je sice fajn,ale u těch dospělých by se to mohlo zlevnit.Důchodci by měli mít tak jako jsou dospělí.Jsou přece také dospělí ne?Máme strašně vysoké ceny a co se týče koupaku tak krachne,jestli to budou rok co rok navyšovat ty ceny.D

                      Reagovat
                      M.o.n.i.k@
                       <|  124  125  126  127  128  |>