Fórum
Přidat další komentář:
Diskuze
14. 07. 2008Chcete se na něco rychle zeptat? Vyplňte formulář o kousek dolů a odešlete. Váš vzkaz nám přijde jako e-mail, na který budeme okamžitě reagovat. Stejně tak nás zajímají vaše názory na zlepšení, zkušenosti z koupaliště, výtky i pochvaly. Děkujeme... Je to
Reagovat
Jana
14. 07. 2008hele ja tam uz byl asi 1000 proto ze tam v jarcove bydlim inak je to dobry a je s vrchu nadherny pohled doporučuji vyleste tam na horu a jsou tam i nakreslena červenou barvou uchytky na ruku
Reagovat
pepa NEKDO SE SEREDNE PLETE
14. 07. 2008Pri shlednuti par foto jsem zjistil že nekdo si tu stale plete města Žatec a Louny:-)))))
Reagovat
ADvorak Zámek?
15. 07. 2008V Opatkách máme zámek? to sem netušila....jo a fotla s Op.el. je moc příjemná.
Reagovat
Nafoukana.koza Odkud jste vzali tyto fotografie?
15. 07. 2008Tyto fotografie jsem poskytl serveru turistika.cz. Jakým způsobem se ocitly na vašich stránkách bez uvedení autora?
Reagovat
dedeon Odkud jste vzali tyto fotografie?
15. 07. 2008Odkud jste vzali tyto fotografie? Tyto fotografie jsem poskytl serveru turistika.cz. Jakým způsobem se ocitly na vašich stránkách bez uvedení autora? Ondřej Dedek
Reagovat
dedeon rodinné vwstupné
15. 07. 2008Je do dinoparku možnost é slevy a jaké jsou jeji podmínky a cena?
Reagovat
Skřejpek
Milada
bára
Katka