Fórum

Přidat další komentář:

Diskuze

  • 11. 07. 2008

    Dobry den, mate bazen pekny a zitra tam s kamoskama pujdem moc pekny mam dotaz kolik tady ty cely lazne stali??? A kdy budou otevreny za 50Kc tam ten bazen dekuji

    Reagovat
    Tereza
    • nwm

      12. 07. 2008

      a to je vše v ceně??

      Reagovat
      Kuře
      • Wald-Bad

        12. 07. 2008

        Habe vor 65 Jahren,dort gebadet einfach herrlich,und eine wunderschöne Gegend.

        Reagovat
        Margot Ruff
        • Hledám brigádu 08

          12. 07. 2008

          Caute, taky hledám brigádu na toto léto. Akorát je dost pozdě:( Je mi 17.

          Reagovat
          Lucka
          • Nejen stran pravá.

            13. 07. 2008

            Je hezké že popisujete golf v Libouchci ale že by jste vzali v potaz že Labe má nejen v Portě dva břehy kde lze dohledat spoustu zajímavostí?

            Reagovat
            toiomi
            • Grenzübergang

              13. 07. 2008

              Hallo, ist der Grenzübergang Potucky/Johanngeorgenstadt schon für Pkw geöffnet?

              Reagovat
              Elisabeth
              • super

                13. 07. 2008

                super- pojedu tam kolem července,moc hezký

                Reagovat
                hanka
                • Krásný den Vám všem přeji

                  14. 07. 2008

                  Pohled na Brannou je opravdu překrásný a při procházení fotek vyvstane vzpomínka na ranné dětství. Mile mne překvapilo, že zde vidím fotky, kterých je autorem taťka. Jen tedy jestli bych Vás tímto mohl požádat o opravu jeho jména u některých fotografií.

                  Reagovat
                  Vladimír Martuška jr.
                  • 14. 07. 2008

                    je to tam moc dobry!

                    Reagovat
                    marie
                    • Stan..ování :-))

                      14. 07. 2008

                      Pro někoho zapadákov...pro mně nejhezčí vzpomínky z dob mého dětství na dovolenou pod stanem s rodiči. Bylo to z dob ..quot;komunistickýchquot;, ale přesto jako holka ráda vzpomínám na špekáčky nad ohněm, na polívky v sáčku a konzervy:-)) Dnes by mně do s

                      Reagovat
                      Lída
                       <|  125  126  127  128  129  |>