Fórum

Přidat další komentář:

Diskuze

  • hospůdka

    17. 07. 2008

    Na proti klášteru je i skoro stejně stará hospůdka která slouží dodnes svému učelu.

    Reagovat
    vratislav
    • vstupne

      17. 07. 2008

      vstupne 80 na osobu do 10 let 55 celodeni je tam super asi 20 metru perfektni kemp se všim a přehrada u kempu ja jen tak jezdime tam tak čau

      Reagovat
      radek
      • 17. 07. 2008

        NEPRIJEMNE CHOVANI PERSONALU NA KOUPALISTI.BYLI JSME VYHOZENI HODINU PRED ZAVIRACI DOBOU.JAKO DUVOD UVEDLI-NEJSOU LIDI ,ZAVIRAME.MELI JSTE PRIJIT RANO V 10.SPROSTEEEEEE!!!!!

        Reagovat
        RENATA
        • 18. 07. 2008

          ahojik mno tak ve Stošikovicích sou uuupa boží lidi fakt suuper a pěkní kluci;-)

          Reagovat
          sarka
          • Kluci

            18. 07. 2008

            Já sem byla na Petrovu palouku na dovolené s obytným vozem a musím vám říct, že to tam bylo skvělý páč tam byli dva pěkný kluci, kteří tam dělali v kiosku no plostě úpe nádherný co víc si přát. Já s mojí doblou kámoškou se tam chystáme znovu eště tohle lé

            Reagovat
            Kristýna
            • Tolle Seite

              18. 07. 2008

              Freue mich sehr diese ganz wunderbare Seite im Internet über Jihlava-Iglau gefunden zu haben. Phantastisch. Herzllichen Gllückwunsch.

              Reagovat
              franz, siegfried
              • Doporučujeme

                19. 07. 2008

                ahoj, Čertovy hlavy jsou moc pěkné. Jsou blízko i od silnice. Určitě stojí za to je vidět.

                Reagovat
                Blanka
                • víkendové ubytování v chatce

                  19. 07. 2008

                  Měl bych zájem o víkendové ubytování na hlučínském jezeře ve dnech od 8.8.2008 do 10.8.2008. Prosím o sdělení ceny a doby nástupu a uvolnění chatky. Děkuji za odpověď.

                  Reagovat
                  Pavel Watzlik
                  • 19. 07. 2008

                    pekne a zajimave

                    Reagovat
                    deny
                    • 19. 07. 2008

                      Musím uznat,že je to čím dál horší,služby pro zákazníky jsou nulové za to vstupné.Je to škoda mohli by se polepšit.!!!!!!!!!!!!!!

                      Reagovat
                      Radka
                       <|  128  129  130  131  132  |>