Fórum

Přidat další komentář:

Diskuze

  • 19. 07. 2008

    super doporučuju ,,,, tahle stáj je fakt dobra a super dovča!!!!!!

    Reagovat
    Mia
    • moja dedina

      19. 07. 2008

      kraaaaaasa to...mila dedinka aj ked trosku chatrajuca ale zijem v nej...je to prosto krasa...hehe :o)

      Reagovat
      janciiiiii
      • 20. 07. 2008

        Ahoj...jezdíme sem káždý rok na dovolenou, všechno se nám tam moc líbí prostě koupaliště pohoda je fakt skvělí!!!

        Reagovat
        Mariana
        • Hadovka

          20. 07. 2008

          Vas text uz neni aktualni, dnes jsem sla kolem byvale usedlosti Hadovka, kanadske vyslanectvi tam uz neni. Rada bych vedela k cemu nebo komu ted objekt slouzi Dekuji

          Reagovat
          Ruzena Simonovska
          • OTVÍRÁME

            20. 07. 2008

            Koupaliště bylo vypuštěno a znovu nepuštěno. Dnes byla viditelnost 2,5m. Je otevřeno Po- NE.

            Reagovat
            Jarda
            • 20. 07. 2008

              Po příjezdu do Plzně,žádný ukazatel.Když to konečně najdete,nemáte kde zaparkovat,a zologická, přeházená páté přes deváté.V Dinparku jeden stánek s půlhodinovou frontou! Už nás tady nikdy neuvidí.

              Reagovat
              zdeněk (kladensko)
              • 20. 07. 2008

                Dnes jsme navštívili tuto pěknou rozhlednu.Děti a manžel byli nadšeni,já jakožto milovník nižších pater moc ne.Nahoru jsem vylezla,ale nic víc,mřížové rošty skutečně nejsou pro mě,zavěšená na sloupek na poslední schodě jsem čekala na nadšenou rodinku a s

                Reagovat
                Pavlína
                • dds

                  20. 07. 2008

                  prosim vas mam dostaz :mužou se do aquacentru v Bohumině kratasove plavky?????????

                  Reagovat
                  juris
                  • Výborné! Vřele doporučuji!

                    21. 07. 2008

                    Krásný rodinný výlet. Vhodné i pro rodiny s malými dětmi. Všude se dá projeti s kočárkem. Prožili jsme nádherný den.

                    Reagovat
                    • 21. 07. 2008

                      Prosím o zaslání ceníku děkuji

                      Reagovat
                      Kristýna
                       <|  129  130  131  132  133  |>