Fórum

Přidat další komentář:

Diskuze

  • Otevření koupaliště

    7. 07. 2008

    V minulém týdnu byla dokončena rekonstrukce koupaliště a dnes (7.7.2008) probíhá jeho napouštění. Již o nejbližším víkendu by mělo být koupaliště v provozu!

    Reagovat
    • Vstupné

      7. 07. 2008

      Zajímalo by mě kolik je vstupné na 3hodiny nebo na víc???

      Reagovat
      Kelly
      • Děti do 3 let

        7. 07. 2008

        Dobrý den, informace Vám poskytnou na pokladně - tel. 499/ 817 100, klapka 33

        Reagovat
        • bazén

          8. 07. 2008

          Je možné navštěvovat bazén se starou paní 85let/doporučení lékaře prospěl by jí pohyb nohou ve vodě/ a v kterém možném termínu. Děkuji

          Reagovat
          Věra Hořejší
          • 8. 07. 2008

            Dobry den, dnes jsme byli na vylete na Bramberku a situace je bohuzel porad stejna- pozemek kolem rozhledny je odriznut, k rozhledne se clovek nedostane. Stali jsme na ceste (ne na pozemku) a fotili si rozhlednu alespon z dalky a pote si vsimli, ze nas ne

            Reagovat
            Lenka
            • distance

              9. 07. 2008

              jaká je prosím vzdálenost z Brna do Vranovic a co k Vám jezdí?Velice rád bych poznal místní okolí děkuji Přichystal

              Reagovat
              Miroslav
              • 9. 07. 2008

                Dobry den, máte volny termín na stanovani u vás na šterkovně?děkuji michalikova

                Reagovat
                Kateřina Michalíkova
                • Průvodcovská služba

                  10. 07. 2008

                  Od května až do konce září můžete absolvovat prohlídku městské památkové rezervace s průvodcem, a to denně kromě pondělí, odchází se v 10 a 14 h od informačního centra. S průvodcem se dostanete například do zvonice.

                  Reagovat
                  Magdalena Gladišová
                  • minigolf

                    10. 07. 2008

                    Dobrý den chtěla bych se zeptat kde najdu v Neslovich golfové hřiště a jaké jsou ceny a zda se musí dráha obědnat. děkuji

                    Reagovat
                    Verča
                    • Aquaerobik

                      10. 07. 2008

                      Dobrý den, mám dotaz, zda plánujete cvičení aquaerobiku ve vašem zařízení. Děkuji a zdravím Cenková

                      Reagovat
                      Sylva Cenková
                       <|  123  124  125  126  127  |>