Fórum

Přidat další komentář:

Diskuze

  • fotografie

    3. 07. 2008

    jsou to nadherny fotky . byla jsem zde pred 20 lety .podle fotek se tu zastavil čas .rada bych se sem vratila jezdivali jsme sem od sonp poldi 3x do roka pokud to vlastnilly kovarny a jana s karlem zvelebilovi kteři byli majitele a kuchari v jedne osobe

    Reagovat
    irena zichova
    • dinopark

      3. 07. 2008

      jeto super hlavně ten t rex

      Reagovat
      dan
      • Dotaz

        3. 07. 2008

        Poradí mi někdo,zda je možné navštívit koupaliště Motol i s pejskem?

        Reagovat
        • 3. 07. 2008

          je tob super aq.. a je v něm spoustu atrakci pro děti to stači uplně a pro nas dozralejší to je idealni takže 3* hip hip hip hura

          Reagovat
          barča
          • Krásné místo

            3. 07. 2008

            Do Podhradí jezdím již třicet let,máme tam svoji chatu a jsu strašně ráda,že rodiče vybrali toto místo,moc se mi tam líbí,možná pro menší děti by se mohla vybudovat pláž kvůli špatnému přístupu do vody.Všem Podhradí doporučuji!!

            Reagovat
            renda
            • erich berneburg

              3. 07. 2008

              Ich fahre schon seit Jahren nach Eger und komme immer wieder gerne hierhin.Für mich ist Eger zu meiner 2.Heimat geworden. Kann nur jedem empfehlen nach Eger zu kommen. freue mich heute schon auf meine nächste Reise nach Eger.

              Reagovat
              Erich Berneburg
              • dejte vědět

                3. 07. 2008

                Dobrý den, dejte prosím vědět, až bude koupaliště v provozu. Děkuji.

                Reagovat
                Jelen
                • Dotaz

                  3. 07. 2008

                  Ahoj lidi. Před 2 lety jsem projížděl Opatovicemi a zastavil se na Vaší nudistické pláži. Koupání super, stánky .. seznzace! Všechno pěkně poruce. Ale proč Vám vlastně píšu: slyšel jsem tam tenkrát hrát nějakéhjo muzikanta na kytaru a klávesy. Rád bych v

                  Reagovat
                  Pavel Tichý
                  • postup rekonstrukce zámku?

                    3. 07. 2008

                    Vážení, se zájmem sledujeme zprávy a snímky, dokumentující následné opravy tohoto zámku v Křimicích. Nejen,ze to jistě býval půvabný zámek s krásnou zahradou,což je ostatně patrné i dnes,ale vážou se k němu i zcela osobní vzpomínky z dob neveselých,

                    Reagovat
                    iveta
                    • 3. 07. 2008

                      uplkne super bazen fakt spica nejvic se v nem vyblbnu

                      Reagovat
                      lucka
                       <|  120  121  122  123  124  |>