Fórum
Přidat další komentář:
Diskuze
Camping - stan
3. 07. 2008Ctěla bych Vás požádat o zaslání veškerých informací i ceníku, které si týkají ubytování ve Vašem kempu. Předem děkuji za kladné vyřízení Hanáková
Reagovat
Hanáková Denisa
4. 07. 2008Uz je to dlouho co jsem byl na koupalisti v S. a z fotky mi pripada ze je prestavene.Je to pravda?
Reagovat
Hrazdira Prohlídky kláštera
4. 07. 2008květen,červen,září pátek - 14:00 a 16:00 hod. sobota - 10:00,12:00,14:00,16:00 neděle - 11:00,14:00,16:00 červenec,srpen pondělí až pátek - 10:00,12:00,14:00,16:00 sobota a neděle - viz květen
Reagovat
Zdeněk Koupaliště Jezero Poděbrady
4. 07. 2008Byl jsem se zde vykoupat před týdnem.Musím konstatovat,že údaj o vstupném 35.-kč.je nepravdivý,platí se 40.-.Přibylo turniketové zařízení u kasy,ubylo stánků.Cedule u nudistické pláže je nečitelná,rovněž kritizované vybavení této pláže (nulové)je beze změ
Reagovat
Pavel Kopáček
Jana rada
5. 07. 2008DOBRÝ DEN CHTĚLA BYCH SE ZEPTAT JESTLI V NESLOVICÍK JE MINIGOLF A JESTLI JE KDYSPOZOCI BYLA BYCH RÁDA KDYBY JSTE MI PORADILY DĚKUJI HAVLÍKOVÁ
Reagovat
kateřina havlíková
Veronika
Petr B. omluva
5. 07. 2008Omylem jsem se uklepla! Dlouhé Stráně jsme navštívili před 3 lety.Bylo to nádherné.Bohužel voda byla přikryta mlhou a já doufám,že se nám podaří ještě jednou vše vidět.Hodnocení je více než 5 hvězdiček.
Reagovat
Jana Zbudilová výlet
5. 07. 2008Dnešek naší dceři-4 roky-ukázal svět v podzemí,ještě s podtitulem pohádky o drakovi...Děkujeme za pěkný výklad průvodci a nádherný zážitek.Eva+Kajka+Karel
Reagovat
Eva